Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
12:00
Stensballe IK
2
Randers Q
0
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Aabyhøj IF
5
Viborg Q
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:30
Ommersyssel IF
0
VSK Aarhus
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
VSK Aarhus
2
FC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Randers Q
4
Ommersyssel IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:30
Kolding B
1
Stensballe IK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:45
Team VAB
3
Aabyhøj IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Odder IGF
1
Kolding B
5
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:30
FC Horsens
2
Randers Q
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
Aabyhøj IF
6
Odder IGF
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Team VAB
3
VSK Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Stensballe IK
0
Viborg Q
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Team VAB
17
Odder IGF
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:45
FC Horsens
2
Team VAB
6
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Kolding B
2
FC Horsens
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Randers Q
1
Team VAB
9
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Viborg Q
1
Ommersyssel IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Odder IGF
0
Stensballe IK
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
VSK Aarhus
2
Aabyhøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Viborg Q
5
Odder IGF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Team VAB
5
Kolding B
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Ommersyssel IF
Odder IGF
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
VSK Aarhus
3
Randers Q
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
FC Horsens
2
Viborg Q
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Aabyhøj IF
2
Stensballe IK
0
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Ommersyssel IF
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Stensballe IK
Ommersyssel IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Odder IGF
FC Horsens
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Viborg Q
Team VAB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
VSK Aarhus
Viborg Q
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
FC Horsens
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Aabyhøj IF
Ommersyssel IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Kolding B
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Odder IGF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Aabyhøj IF
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Viborg Q
Randers Q
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Ommersyssel IF
FC Horsens
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Stensballe IK
Team VAB
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Randers Q
Kolding B
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
VSK Aarhus
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
FC Horsens
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Kolding B
Viborg Q
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Randers Q
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Team VAB
Ommersyssel IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Randers Q
Aabyhøj IF
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden