Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. mar
11:00
Nørresundby FB
5
Hammel GF
2
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:30
AaB
2
Thisted FC
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:00
Frederikshavn fI
6
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:30
Thisted FC
3
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Hammel GF
0
Frederikshavn fI
2
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Randers Freja
0
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
VSK Aarhus
0
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:30
AaB
0
Randers Freja
0
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
Hammel GF
1
Thisted FC
7
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:00
Nørresundby FB
1
VSK Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
Frederikshavn fI
1
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Randers Freja
1
Nørresundby FB
3
|
|||||||||||||||||||
28. mar
10:15
VSK Aarhus
3
Hammel GF
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:30
AaB
2
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
Nørresundby FB
2
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:00
Hammel GF
1
Randers Freja
3
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
Thisted FC
2
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
AaB
3
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
Frederikshavn fI
2
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
Aalborg KFUM
7
Hammel GF
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Randers Freja
2
Thisted FC
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
VSK Aarhus
4
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Hammel GF
0
AaB
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Nørresundby FB
0
Frederikshavn fI
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Thisted FC
0
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
AaB
3
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Hammel GF
2
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Thisted FC
0
Frederikshavn fI
6
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Aalborg KFUM
5
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Aalborg KFUM
1
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Randers Freja
2
Frederikshavn fI
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Aalborg KFUM
1
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Nørresundby FB
3
Thisted FC
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Aalborg KFUM
1
Frederikshavn fI
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:15
VSK Aarhus
6
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Thisted FC
3
Hammel GF
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:15
Randers Freja
0
AaB
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Nørresundby FB
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
AaB
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Hammel GF
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Frederikshavn fI
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
VSK Aarhus
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Thisted FC
AaB
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Frederikshavn fI
Hammel GF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Randers Freja
Hammel GF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Frederikshavn fI
AaB
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Aalborg KFUM
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
VSK Aarhus
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Nørresundby FB
AaB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Hammel GF
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
VSK Aarhus
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
Thisted FC
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:30
Frederikshavn fI
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
AaB
Hammel GF
|
|||||||||||||||||||
22. jun
13:00
Aalborg KFUM
Thisted FC
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Randers Freja
VSK Aarhus
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden