Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
19:00
DMI/B1990
Errindlev
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
DMI/B1990
FC Nakskov (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
FC Nakskov (2)
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Rødby
Sandby
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
Oversidder
FC Nakskov (1)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
MB
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:45
Errindlev
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:45
Sandby
MB
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
B. Frem
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
DMI/B1990
FC Nakskov (2)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
FC Nakskov (1)
Rødby
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
FC Nakskov (2)
Errindlev
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Branderslev IF
Sandby
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Rødby
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Oversidder
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
MB
FC Nakskov (1)
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Errindlev
Sandby
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
DMI/B1990
Rødby
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
FC Nakskov (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
B. Frem
MB
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
FC Nakskov (1)
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Sandby
FC Nakskov (1)
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
MB
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Oversidder
Errindlev
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Rødby
FC Nakskov (2)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
Branderslev IF
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:30
Errindlev
FC Nakskov (1)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
FC Nakskov (2)
MB
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:30
Oversidder
Rødby
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
DMI/B1990
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
B. Frem
Sandby
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:00
FC Nakskov (1)
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
MB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
Branderslev IF
FC Nakskov (2)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Rødby
Errindlev
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Sandby
DMI/B1990
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
FC Nakskov (2)
Sandby
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:30
Oversidder
Branderslev IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:30
Rødby
MB
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Errindlev
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
MB
Errindlev
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Branderslev IF
Rødby
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Sandby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
FC Nakskov (1)
FC Nakskov (2)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
B. Frem
DMI/B1990
|