Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
18:30
B. 73, Slagelse
Sorø Freja
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. aug
10:00
Oversidder
Holbæk B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
17:30
Lynge-Broby IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Suså IF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Løve IF
Stenlille IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Benløse IF
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Stenlille IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Sorø Freja
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Holbæk B&I (1)
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
B. 73, Slagelse
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Suså IF
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Holbæk B&I (1)
Stenlille IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Oversidder
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Løve IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:15
Sorø Freja
Holbæk B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Benløse IF
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Lynge-Broby IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Stenlille IF
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Holbæk B&I (1)
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Oversidder
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Stenlille IF
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Suså IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Løve IF
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
20. sep
17:30
Lynge-Broby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Stenlille IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Benløse IF
Holbæk B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
B. 73, Slagelse
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Sorø Freja
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Holbæk B&I (1)
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Stenlille IF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Oversidder
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Suså IF
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Sorø Freja
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
04. okt
17:30
Lynge-Broby IF
Stenlille IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:00
Benløse IF
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:30
Løve IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
B. 73, Slagelse
Holbæk B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Suså IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:00
Sorø Freja
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Holbæk B&I (1)
Løve IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Oversidder
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Stenlille IF
B. 73, Slagelse
|