Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Holbæk B&I
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:15
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
BSF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Værløse BK
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:15
Brøndbyernes IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Vallensbæk IF
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Frederikssund IK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Farum BK
BSF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Holbæk B&I
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Værløse BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
Hareskov IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
BSF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Vallensbæk IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Brøndbyernes IF
BSF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Farum BK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Frederikssund IK
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Frederikssund IK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Holbæk B&I
BSF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Værløse BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
Hareskov IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Vallensbæk IF
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Brøndbyernes IF
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
BSF
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Farum BK
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Holbæk B&I
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:30
Frederikssund IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:15
Hareskov IF
BSF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Vallensbæk IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Holbæk B&I
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Værløse BK
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Brøndbyernes IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
BSF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Frederikssund IK
BSF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:15
Hareskov IF
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:30
Vallensbæk IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Farum BK
Hørsholm-Usserød IK
|