Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
19:00
Stilling IF
3
FC Århus Syd
1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:30
Horsens Freja
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Odder IGF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:15
Stensballe IK
Stilling IF
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Hørning IF
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
FC Skanderborg
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Stilling IF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Stensballe IK
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Horsens Freja
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
17:00
IF Lyseng
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:45
Hørning IF
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:00
FC Århus Syd
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
FC Skanderborg
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
FC Skanderborg
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Odder IGF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Stensballe IK
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Hørning IF
Stilling IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Hørning IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Stilling IF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:00
FC Århus Syd
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:30
IF Lyseng
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
FC Skanderborg
Stilling IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Horsens Freja
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Odder IGF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Stensballe IK
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Odder IGF
Stilling IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Horsens Freja
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Odder IGF
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Stensballe IK
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
17. sep
20:00
FC Århus Syd
Stilling IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:00
Stilling IF
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
FC Skanderborg
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Hørning IF
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:45
IF Lyseng
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:30
IF Lyseng
Stilling IF
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:00
Horsens Freja
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Odder IGF
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
01. okt
20:00
FC Århus Syd
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:45
Horsens Freja
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
03. okt
19:00
Stilling IF
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
Hørning IF
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:00
FC Skanderborg
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Stensballe IK
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
08. okt
19:00
FC Århus Syd
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:00
Stilling IF
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
11. okt
19:00
Horsens Freja
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:30
IF Lyseng
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
15. okt
20:00
FC Århus Syd
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
18. okt
19:00
Horsens Freja
Stilling IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
13:00
FC Skanderborg
Hørning IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Odder IGF
FC Århus Syd
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Stensballe IK
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:30
Hørning IF
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:30
FC Århus Syd
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:30
Stilling IF
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:30
IF Lyseng
Odder IGF
|