Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr
18:00
SFF2015
3
Aarslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
B1913
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
Oversidder
SfB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
ØB
3
Ringe BK
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:45
Skårup IF
7
Aarslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
B1913
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
Oversidder
Ringe BK
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
SfB
5
SUB Ullerslev
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:00
SFF2015
4
ØB
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
B1913
5
Skårup IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Aarslev BK
1
SfB
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
SUB Ullerslev
1
Skårup IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
ØB
1
Skårup IF
6
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Ringe BK
1
SFF2015
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
SUB Ullerslev
2
B1913
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
B1913
4
Aarslev BK
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
SfB
6
ØB
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
Oversidder
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
19. maj
Oversidder
SFF2015
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Skårup IF
2
Ringe BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
SUB Ullerslev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
Aarslev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Ringe BK
1
SfB
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:00
ØB
3
B1913
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
SFF2015
1
Skårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
B1913
Ringe BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
SfB
2
SFF2015
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
Oversidder
ØB
|
|||||||||||||||||||
02. jun
Oversidder
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
SUB Ullerslev
4
Aarslev BK
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
ØB
1
SUB Ullerslev
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
Aarslev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun
Ringe BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Skårup IF
2
SfB
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
SFF2015
1
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
SUB Ullerslev
4
SFF2015
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Aarslev BK
ØB
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun
Oversidder
SFF2015
|
|||||||||||||||||||
16. jun
Oversidder
SfB
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
SUB Ullerslev
5
Ringe BK
5
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:30
SfB
9
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
23. jun
ØB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. jun
Skårup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
Ringe BK
3
Aarslev BK
2
|