Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr
17:30
Langeskov IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Oversidder
B 1909
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Korup-Ubberud Ungdom
Brenderup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
SUB Ullerslev
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Aarup BK
KR 70
|
|||||||||||||||||||
17. apr
17:30
Langeskov IF
Korup-Ubberud Ungdom
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Næsby BK
Aarup BK
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Dalum IF
KR 70
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Brenderup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
B 1909
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Korup-Ubberud Ungdom
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
SUB Ullerslev
Brenderup IF
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Aarup BK
B 1909
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
KR 70
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
Oversidder
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Langeskov IF
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:15
Dalum IF
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
B 1909
KR 70
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Korup-Ubberud Ungdom
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Næsby BK
B 1909
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Oversidder
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
SUB Ullerslev
Korup-Ubberud Ungdom
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
KR 70
Brenderup IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Aarup BK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Langeskov IF
KR 70
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Dalum IF
B 1909
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Oversidder
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Korup-Ubberud Ungdom
Aarup BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Brenderup IF
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Aarup BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Næsby BK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
SUB Ullerslev
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
KR 70
Korup-Ubberud Ungdom
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
B 1909
Brenderup IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:15
Dalum IF
Brenderup IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Korup-Ubberud Ungdom
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Oversidder
KR 70
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
SUB Ullerslev
Aarup BK
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:00
KR 70
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:30
Brenderup IF
Aarup BK
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:30
Langeskov IF
B 1909
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Næsby BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. jun
10:00
Brenderup IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
B 1909
Korup-Ubberud Ungdom
|
|||||||||||||||||||
23. jun
13:00
Aarup BK
Dalum IF
|