Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. mar
11:30
Aalborg Freja
2
RKG
0
|
|||||||||||||||||||
28. mar
12:15
AaB
12
Skalborg SK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar
15:00
Aalborg Chang (2)
3
Hals FS
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar
15:30
Nørresundby FB
5
Nordens Paris FC
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:00
Hals FS
3
Nordens Paris FC
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
16:00
Nørresundby FB
1
Skalborg SK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
17:00
Aalborg Chang (2)
1
RKG
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:00
AaB
2
Aalborg Freja
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Skalborg SK
1
Nordens Paris FC
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Hals FS
6
RKG
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
16:00
Aalborg Freja
2
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Aalborg Chang (2)
4
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
AaB
3
Hals FS
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
RKG
3
Nordens Paris FC
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:30
Nørresundby FB
2
Aalborg Chang (2)
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Skalborg SK
1
Aalborg Freja
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
AaB
5
RKG
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Hals FS
3
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Aalborg Chang (2)
4
Skalborg SK
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Aalborg Freja
4
Nordens Paris FC
4
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Nørresundby FB
4
RKG
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Nordens Paris FC
0
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Skalborg SK
0
Hals FS
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
Aalborg Freja
4
Aalborg Chang (2)
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Hals FS
1
Aalborg Freja
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
AaB
0
Nørresundby FB
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
RKG
4
Skalborg SK
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:30
Aalborg Chang (2)
3
Nordens Paris FC
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Hals FS
2
Aalborg Chang (2)
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Skalborg SK
AaB
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Nordens Paris FC
0
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
RKG
1
Aalborg Freja
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
AaB
2
Aalborg Chang (2)
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Nordens Paris FC
2
Hals FS
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
RKG
Aalborg Chang (2)
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Skalborg SK
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Aalborg Freja
AaB
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
RKG
Hals FS
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Nordens Paris FC
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Nørresundby FB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Hals FS
AaB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Nordens Paris FC
RKG
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Aalborg Chang (2)
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Aalborg Freja
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Nørresundby FB
Hals FS
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Nordens Paris FC
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
RKG
AaB
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Skalborg SK
Aalborg Chang (2)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
AaB
Nordens Paris FC
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
RKG
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Hals FS
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Aalborg Chang (2)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Aalborg Freja
Hals FS
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Nørresundby FB
AaB
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Nordens Paris FC
Aalborg Chang (2)
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Skalborg SK
RKG
|