Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. aug
10:00
B 1903 2
Union 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FA 2000 4
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Nørrebro United 4
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Frem 3
JIF Hakoah 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
Nørrebro United 4
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
JIF Hakoah 1
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
B 1903 2
Skovshoved IF 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
Husum Bk 2
Fix 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Skovshoved IF 1
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Fix 4
Union 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Jægersborg BK 1
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
KFUM 1
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
Frem 3
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
AB Tårnby 1
JIF Hakoah 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
FA 2000 4
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
Union 1
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Skovshoved IF 1
Fix 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Jægersborg BK 1
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Nørrebro United 4
JIF Hakoah 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Skovshoved IF 1
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Jægersborg BK 1
Union 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Fix 4
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:15
Jægersborg BK 1
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:15
FA 2000 4
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:15
Nørrebro United 4
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:15
Husum Bk 2
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
KFUM 1
Skovshoved IF 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
B 1903 2
JIF Hakoah 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
AB Tårnby 1
Fix 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Frem 3
Union 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:45
Fix 4
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:45
Union 1
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:45
Skovshoved IF 1
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:45
JIF Hakoah 1
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
KFUM 1
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
AB Tårnby 1
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Frem 3
Skovshoved IF 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fix 4
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Jægersborg BK 1
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B 1903 2
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Jægersborg BK 1
JIF Hakoah 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
AB Tårnby 1
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Frem 3
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:15
Nørrebro United 4
Union 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
KFUM 1
Fix 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Union 1
Skovshoved IF 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
JIF Hakoah 1
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Husum Bk 2
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
B 1903 2
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
FA 2000 4
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Fix 4
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Skovshoved IF 1
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
KFUM 1
Union 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
JIF Hakoah 1
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Nørrebro United 4
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
B 1903 2
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Union 1
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Skovshoved IF 1
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:15
Union 1
JIF Hakoah 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:15
Jægersborg BK 1
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:15
Nørrebro United 4
Fix 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:15
Frem 3
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:30
Fix 4
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:30
KFUM 1
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:30
JIF Hakoah 1
Skovshoved IF 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:30
FA 2000 4
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:45
Skovshoved IF 1
Union 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:45
AB Tårnby 1
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:45
B 1903 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:45
Husum Bk 2
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Fix 4
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
JIF Hakoah 1
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Nørrebro United 4
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
FA 2000 4
Skovshoved IF 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Jægersborg BK 1
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
JIF Hakoah 1
Fix 4
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:25
Jægersborg BK 1
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:25
Fix 4
Union 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:25
Nørrebro United 4
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:25
Skovshoved IF 1
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:50
KFUM 1
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:50
B 1903 2
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:50
Frem 3
JIF Hakoah 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:50
Union 1
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:15
JIF Hakoah 1
Jægersborg BK 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:15
Husum Bk 2
Fix 4
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:15
FA 2000 4
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:15
AB Tårnby 1
Skovshoved IF 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:40
KFUM 1
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:40
Frem 3
Union 1
|