Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
22:00
Frem 1
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
AB Tårnby 1
FB 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Skjold 1
Hvidovre IF 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
AC Amager Academy U12
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
HIK 1
B.93 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
GVI 1
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Sundby Bk. 1
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
FB 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
K.B. 1
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hvidovre IF 1
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
B.93 1
AC Amager Academy U12
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
FA 2000 1
Skjold 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Frem 1
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:30
HIK 1
Hvidovre IF 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Skjold 1
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
GVI 1
B.93 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
AC Amager Academy U12
FB 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
FA 2000 1
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Sundby Bk. 1
Skjold 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FB 1
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
AB Tårnby 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
K.B. 1
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hvidovre IF 1
AC Amager Academy U12
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
B.93 1
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Frem 1
FB 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Sundby Bk. 1
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Skjold 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
AC Amager Academy U12
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
FA 2000 1
B.93 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
GVI 1
Hvidovre IF 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
K.B. 1
Skjold 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FB 1
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
B.93 1
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
AB Tårnby 1
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
HIK 1
AC Amager Academy U12
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hvidovre IF 1
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Frem 1
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Sundby Bk. 1
FB 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
K.B. 1
B.93 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Skjold 1
AC Amager Academy U12
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
GVI 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
FA 2000 1
Hvidovre IF 1
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FB 1
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
09:30
HIK 1
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Hvidovre IF 1
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
B.93 1
Skjold 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
AB Tårnby 1
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
AC Amager Academy U12
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Frem 1
AC Amager Academy U12
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Sundby Bk. 1
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
K.B. 1
Hvidovre IF 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
B.93 1
FB 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Skjold 1
GVI 1
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
FA 2000 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
AB Tårnby 1
K.B. 1
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
Skjold 1
FB 1
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
GVI 1
Frem 1
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
AC Amager Academy U12
FA 2000 1
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
HIK 1
Sundby Bk. 1
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
Hvidovre IF 1
B.93 1
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Frem 1
Skjold 1
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Sundby Bk. 1
AC Amager Academy U12
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
K.B. 1
HIK 1
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FB 1
Hvidovre IF 1
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
B.93 1
AB Tårnby 1
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
FA 2000 1
GVI 1
|