Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr
19:00
FB 15
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
HB 6
5
Skjold 14
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
KFB 3
5
FB 9
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
HIK 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. apr
16:00
Østerbro IF 7
2
KFB 4
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
FB 9
0
FB 15
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Skjold 14
0
KFB 3
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
KFB 4
1
HIK 4
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Oversidder
Østerbro IF 7
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
Oversidder
HB 6
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:00
HIK 4
12
HB 6
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
KFB 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
KFB 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
FB 15
4
Skjold 14
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
Østerbro IF 7
0
FB 9
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
HB 6
2
KFB 3
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Skjold 14
4
Østerbro IF 7
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Oversidder
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Oversidder
FB 15
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FB 9
2
KFB 4
4
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
FB 15
3
HB 6
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KFB 4
Skjold 14
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Oversidder
FB 9
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
HIK 4
3
KFB 3
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
Østerbro IF 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
HB 6
Østerbro IF 7
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
KFB 3
1
FB 15
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
FB 9
1
HIK 4
9
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Skjold 14
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Oversidder
KFB 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
HIK 4
2
FB 15
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KFB 4
10
HB 6
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FB 9
2
Skjold 14
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Østerbro IF 7
0
KFB 3
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
FB 15
Østerbro IF 7
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
HB 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
KFB 3
2
KFB 4
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
HIK 4
5
Skjold 14
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Oversidder
FB 9
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
KFB 4
FB 15
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Oversidder
KFB 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Skjold 14
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
FB 9
10
HB 6
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:00
Østerbro IF 7
2
HIK 4
3
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 2-9 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 10 i alle puljerne 2-9 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal ikke-1. hold, der rykker ned fra Københavnsserien.
Nedrykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker et hold op fra Serie 1 pulje 2.