Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr
18:30
Oversidder
Vanløse IF 4
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:00
Bispebjerg 3
0
Heimdal 3
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
FA 2000 8
2
Fix 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
16:00
Oversidder
Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:00
Fix 2
3
Bispebjerg 3
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Skjold 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Hekla 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Heimdal 3
1
KB 7
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
Vanløse IF 4
1
FA 2000 8
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Bispebjerg 3
1
KB 7
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Fix 2
2
Vanløse IF 4
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:30
Heimdal 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Oversidder
Skjold 8
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
Oversidder
Heimdal 3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FA 2000 8
2
Hekla 2
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:15
Hekla 2
4
Fix 2
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:40
Skjold 8
2
FA 2000 8
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
KB 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Vanløse IF 4
7
Bispebjerg 3
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:45
Vanløse IF 4
1
Hekla 2
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
20:15
Oversidder
KB 7
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Bispebjerg 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Fix 2
5
Skjold 8
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
FA 2000 8
3
Heimdal 3
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Hekla 2
1
Bispebjerg 3
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
KB 7
5
FA 2000 8
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
KB 7
Skjold 8
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Heimdal 3
2
Fix 2
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fix 2
3
KB 7
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hekla 2
2
Skjold 8
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
FA 2000 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
17:30
Vanløse IF 4
4
Heimdal 3
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Bispebjerg 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Bispebjerg 3
1
Skjold 8
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Heimdal 3
10
Hekla 2
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KB 7
3
Vanløse IF 4
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Oversidder
FA 2000 8
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Oversidder
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Skjold 8
3
Vanløse IF 4
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:30
Hekla 2
0
KB 7
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Bispebjerg 3
2
FA 2000 8
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun
20:45
Vanløse IF 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Fix 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Skjold 8
1
Heimdal 3
3
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 2-9 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 10 i alle puljerne 2-9 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal ikke-1. hold, der rykker ned fra Københavnsserien.
Nedrykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker et hold op fra Serie 1 pulje 2.