Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
10:00
Oversidder
KB 5
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
FA 2000 12
2
Skjold 9
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Frem 4
1
Union 7
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
16:00
Vanløse IF 5
5
B.93 8
5
|
|||||||||||||||||||
07. apr
16:00
FB 12
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. apr
19:00
KB 5
1
Skjold 9
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
18:00
Oversidder
Vanløse IF 5
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Union 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
FA 2000 12
2
FB 12
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
B.93 8
1
Frem 4
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:00
Skjold 9
2
FB 12
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
KB 5
2
Union 7
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Oversidder
B.93 8
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Frem 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
Vanløse IF 5
2
FA 2000 12
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
FA 2000 12
1
Frem 4
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Union 7
0
Skjold 9
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
B.93 8
1
KB 5
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
FB 12
3
Vanløse IF 5
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
KB 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Skjold 9
Vanløse IF 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Oversidder
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Frem 4
1
FB 12
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Union 7
11
B.93 8
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
B.93 8
0
Skjold 9
13
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
FB 12
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj
18:00
Oversidder
Union 7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Vanløse IF 5
4
Frem 4
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
FA 2000 12
3
KB 5
4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Union 7
4
FA 2000 12
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skjold 9
Frem 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KB 5
2
FB 12
5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Vanløse IF 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
B.93 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Skjold 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
FA 2000 12
13
B.93 8
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vanløse IF 5
7
KB 5
4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
FB 12
2
Union 7
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Frem 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
KB 5
Frem 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
B.93 8
2
FB 12
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
18:00
Oversidder
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Oversidder
Skjold 9
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Union 7
4
Vanløse IF 5
4
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 2-9 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 10 i alle puljerne 2-9 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal ikke-1. hold, der rykker ned fra Københavnsserien.
Nedrykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker et hold op fra Serie 1 pulje 2.