Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar
19:00
Østerbro IF 4
0
HB 3
4
|
|||||||||||||||||||
28. mar
16:00
Nørrebro FF 2
1
FB 7
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr
12:00
B.93 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
KB 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:15
B 1903 4
3
HB 3
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
FB 7
4
Amager FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
FA 2000 6
1
KB 4
3
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Oversidder
Nørrebro FF 2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
16:00
Oversidder
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
12. apr
19:00
Østerbro IF 4
3
FA 2000 6
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Amager FF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
HB 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
KB 4
3
FB 7
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
Nørrebro FF 2
1
HIK 3
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
B 1903 4
5
B.93 4
5
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Oversidder
KB 4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
FA 2000 6
3
HB 3
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
FB 7
1
Østerbro IF 4
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
B.93 4
12
Nørrebro FF 2
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
Oversidder
B 1903 4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:30
Amager FF 2
0
FA 2000 6
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:15
B 1903 4
0
HIK 3
6
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Østerbro IF 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
HB 3
7
FB 7
5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
KB 4
2
HIK 3
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Oversidder
FA 2000 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
B 1903 4
3
Nørrebro FF 2
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:30
Amager FF 2
2
B.93 4
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Oversidder
HB 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
HIK 3
Østerbro IF 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Nørrebro FF 2
0
Amager FF 2
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FB 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FA 2000 6
B 1903 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
B.93 4
5
KB 4
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
HB 3
3
HIK 3
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
FA 2000 6
FB 7
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
KB 4
8
Nørrebro FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Østerbro IF 4
1
B.93 4
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
B 1903 4
3
Amager FF 2
5
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
HIK 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:15
Oversidder
FA 2000 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B.93 4
HB 3
HMH
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Nørrebro FF 2
6
Østerbro IF 4
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
FB 7
5
B 1903 4
7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Amager FF 2
KB 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Oversidder
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Østerbro IF 4
2
Amager FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
B 1903 4
0
KB 4
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
HB 3
8
Nørrebro FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FA 2000 6
HIK 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FB 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:15
HIK 3
3
FB 7
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
KB 4
1
Østerbro IF 4
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Nørrebro FF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
B.93 4
FA 2000 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
B 1903 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:30
Amager FF 2
1
HB 3
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
KB 4
1
HB 3
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
HIK 3
2
B.93 4
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:00
HIK 3
3
Amager FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Østerbro IF 4
7
B 1903 4
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Oversidder
HIK 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
FA 2000 6
Nørrebro FF 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
FB 7
B.93 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:00
Oversidder
Amager FF 2
|
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 2-5 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 11 og 12 i alle puljerne 2-5 samt de 3 dårligste nr. 10 på tværs af de 4 puljer rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal ikke-1. hold, der rykker ned fra Københavnsserien.
Nedrykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker et hold op fra Serie 1 pulje 2.
Dårligste hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) dårligste placering
b) flest udeblivelser
c) dårligste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) dårligste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) dårligste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning