Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
10:00
Frem 2
5
GVI 2
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
KB 3
2
Nørrebro United
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Vanløse 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Skjold
2
Husum Bk
6
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
KB 3
4
Hvidovre IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Nørrebro United
3
Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Oversidder
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
B.93 3
3
Vanløse 2
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
GVI 2
1
KB 3
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Hvidovre IF 2
0
B.93 3
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
B.93 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Hvidovre IF 2
2
Nørrebro United
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Skjold
2
GVI 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
KB 3
5
Frem 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Vanløse 2
8
Husum Bk
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
GVI 2
5
Hvidovre IF 2
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Nørrebro United
2
Vanløse 2
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Frem 2
3
Skjold
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Husum Bk
2
B.93 3
5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Oversidder
KB 3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
B.93 3
2
Nørrebro United
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Husum Bk
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Vanløse 2
4
GVI 2
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:00
Hvidovre IF 2
2
Frem 2
7
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Skjold
1
KB 3
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
Oversidder
Skjold
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Nørrebro United
6
Husum Bk
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Frem 2
2
Vanløse 2
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
GVI 2
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hvidovre IF 2
Skjold
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Nørrebro United
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
B.93 3
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Vanløse 2
KB 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Husum Bk
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
16:00
KB 3
B.93 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Frem 2
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Hvidovre IF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
GVI 2
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skjold
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Husum Bk
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
17:00
B.93 3
Skjold
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Oversidder
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Vanløse 2
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Husum Bk
KB 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Nørrebro United
Frem 2
|