Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. jan 2022
14:00
HIK
Skjold
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
12:00
Husum Boldklub
Frederiksberg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
11:30
Boldklubben Skjold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
14:00
HIK (1)
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
10:45
BK Heimdal
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
14:00
Hellerup Idræts Klub
Boldklubben VLI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
14:00
HIK
BK Heimdal
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
14:00
HIK
Fremad Valby
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
15:00
Boldklubben Rødovre
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2022
19:00
CBS Sport
KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
11:30
Vigerslev Boldklub
Boldklubben Rødovre
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
13:15
Skjold
Taastrup FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:00
HIK
BK Heimdal
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2022
19:00
HIK
Vallensbæk IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
18:00
BK Rødovre
Fremad Amager (1)
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
18:30
KFUM
Allerød Fodbold Klub
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:00
FA 2000
FA 2000
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:30
BK Rødovre
Sundby Bk. (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
12:00
FA 2000
Espergærde IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:00
Fremad Amager
Vallensbæk IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
12:00
FA 2000
KFUM
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
12:00
Fremad Amager
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
11:15
Vigerslev
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2023
19:00
Husum Bk
FA 2000
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
Boldklubben Fremad Amager
B. 1973, Herlev (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
16:00
HIK
Medicinernes Boldklub
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
17:00
Fix (1)
KFUM
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:00
Fremad Amager
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
11:00
BK Rødovre
KFUM
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
16:00
FA 2000
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
10:00
Fremad Amager
Fremad Amager
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
12:00
CBS Sport
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2023
12:00
Fix
Fix
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:00
BK Rødovre (2)
Nørrebro United (3)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
18:30
BK Rødovre (4)
Hvidovre IF (2)
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
18:30
BK Rødovre (3)
B. 1973, Herlev (2)
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
16:00
HIK (2)
Nørrebro United (2)
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
18:30
Fix (2)
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Sundby Bk.
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:00
HIK (3)
Sundby Bk. 2
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:00
ØKF (1)
Fremad Amager (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
16:00
PI Fodbold (1)
Albertslund BS 72
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:00
PI Fodbold (2)
Vallensbæk IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb
14:00
HIK (4)
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
FA 2000 (3)
B.93 (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
HIK (5)
PI Fodbold (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
CBS Sport Women
Amalie
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
HIK
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:00
PI Fodbold (4)
Nørrebro United (4)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
FA 2000 (2)
Espergærde IF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
B.93 (2)
B. 1973, Herlev (3)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
HIK (7)
Køge BK 2
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
HIK (8)
Kullabygd
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
PI Fodbold (3)
B. 1973, Herlev (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar
14:00
ØKF (2)
Fix (3)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
15:30
Nørrebro United
Bk. Viktoria
|
|||||||||||||||||||
24. mar
15:30
Nørrebro United (6)
Intern træningskamp Kvindesenior
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Fix (4)
PI Fodbold (6)
|
|||||||||||||||||||
28. jul
16:00
Nørrebro United (8)
Kvinde 11v11
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Nørrebro United (9)
Kvindesenior 11v11
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug
20:00
Nørrebro United (10)
HIK (9)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Nørrebro United (11)
FC Damsø
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Sundby Bk.
Valby
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:30
Valby 1. Kvinde senior
Nørrebro United (12)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
KFUM (2)
B.93 (3)
|