Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. nov 2021
13:00
BK Union
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
13:00
BK Union
BK Union
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
BK Union
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
13:00
Nørrebro United
Skjold (1)
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
16:00
Jægersborg BK (1)
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2021
19:00
BK Union
AB Tårnby
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
12:00
FB
FB (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:00
BK Union
Kontra BK
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
12:00
FB
Paul Petersens Idrætsinstitut
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
13:00
Nørrebro United
FC Nordhavn
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
12:00
AB Tårnby
Amager Fodbold Forening
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:15
Nørrebro United
Fix (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
14:00
FB
B 1903 (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2022
19:00
FB
BK Amalie
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:15
Skjold
BK Stefan
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
14:00
Nørrebro United
Sundby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
16:00
FB
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
16:15
Jægersborg Boldklub
Boldklubben Hekla
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2022
19:00
FB
Nørrebro United
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
14:00
FA 2000
Boldklubben Union
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
12:00
Frederiksberg Boldklub
Herlev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
16:00
FA 2000
Vestegnen FK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
10:00
Slægtens BK (1)
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:00
FB
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:00
Frederiksberg Boldklub
FC Udfordringen
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
11:15
Hellas (1)
Bispebjerg Bk.
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
14:00
ØKF
CSC
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:15
Hellas
Hellas
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
16:00
FB
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
14:00
Boldklubben Union
Arctos
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
16:00
FA 2000
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
16:00
BK Union
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
10:30
BK Union
KP Zebras (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:00
FB
BSF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
14:00
FB
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
19:30
FC Ryparken
Giovani Hajduk
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
10:00
FB
Rigshospitalets Kollegiums Herrehold RHK
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:45
Sønderbro Fight 4
Sporting Fønix CF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
16:30
Nørrebro United
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
10:15
FC Ryparken
FC Ryparken (1)
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
12:00
FB
2900 United
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
13:00
BK Union
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
13:00
BK Heimdal
HB
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Blistrup SI
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:00
CBS Sport
KB
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
15:00
BK Sommersol
Nørrebro FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
15:00
BK Union
FB
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
15:00
Sommersol
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
16:00
2900 United
AC Buongiorno
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
14:00
B 1903
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
13:00
BK Union
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
19:30
FC Ryparken
AC Iben
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
18:30
Amager FF
Olympic Amager KIF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
19:30
FC Ryparken
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2022
18:00
Amager FF
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
13:00
Amager FF
Amager FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
12:30
Borghaven IF (1)
FB
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
13:00
Amager FF (1)
ØKF
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
13:00
BK Union
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
12:00
GVI (1)
HIK
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
13:00
BK Union
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
14:00
BK Frem
Real Benne C. F.
UHHT
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
12:00
FB
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
13:00
BK Union
Sommersol
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
16:00
FB
Copenhagen Celtic (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2023
13:30
Skjold
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
16:00
Amager Fodbold Forening
FC Royal
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:00
FA 2000
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
16:00
FA 2000
FA 2000
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
14:00
Borghaven IF
Fremad Forsing (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
16:00
FB
Søndag FC
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2023
19:00
FB
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2023
19:00
Skjold
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:00
FB
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:00
FA 2000
KB
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
16:00
Borghaven IF
Sydkysten BK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:00
Copenhagen Celtic
Copenhagen Celtic
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:30
Skjold
Skjold
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
Skjold
MBFF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
Dunses Disciple (1)
Borghaven IF
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2023
19:00
FB
FB
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
16:00
B93 (1)
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
16:00
FA 2000
Folehaven
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
12:15
Olympique Odsherred
Sydhavn FF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
14:00
FB
FB
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
16:00
Skjold
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
14:00
FA 2000
KB
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
15:00
Borghaven IF
MBFF
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
16:00
Skjold
KodaSyd FC (1)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
16:00
Skjold
Los Toros De Copenhague
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
20:30
Boldklubben af 1893
Jægersborg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
18:00
Amager FF
Kastrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
19:00
Amager FF (2)
CFK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
14:00
Union
Blue Star Academy
|
|||||||||||||||||||
11. jul 2023
19:30
FC Ryparken (2)
FC Newborn
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:00
Borghaven IF (2)
Borghaven IF (3)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
19:30
FC Ryparken (3)
FC Ryparken (4)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
12:00
Borghaven IF (4)
FC Ryparken (6)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
16:00
FB (2)
B93 (3)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
18:30
Nordvest FC (2)
FC Ryparken (7)
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
18:30
Sydkysten BK (2)
KodaSyd FC (2)
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
12:00
FC Ryparken (5)
KP Zebras (2)
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
12:00
Borghaven IF (5)
B.93 (2)
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
19:30
Dunses Disciple
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:00
Dunses Disciple (5)
Jægersborg BK (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
FC Ryparken (8)
MBFF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
17:00
Slægtens BK (2)
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
FA 2000 (2)
Dunses Disciple (3)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
16:00
Dunses Disciple (6)
FA 2000 (7)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
FA 2000 (3)
FA 2000 (4)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
15:00
Husum Bk
Fix
|
|||||||||||||||||||
10. mar
16:00
Dunses Disciple (7)
FB (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
16:00
MBFF (3)
Fremad Forsing (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
16:30
Sydkysten BK (3)
FC Whop en Dei
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. mar
18:30
Ørestad IF (2)
KP Zebras (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
FA 2000 (5)
FB (3)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
FA 2000 (6)
Dunses Disciple (4)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
16:00
Skjold (2)
Skjold (3)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
17:15
Nordvest FC (4)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. mar
17:15
Ørestad IF (1)
Nordvest FC (3)
|
|||||||||||||||||||
31. mar
18:00
Borghaven IF (7)
Borghaven IF 2 (2)
|
|||||||||||||||||||
02. apr
19:30
FC Ryparken (9)
KP Zebras (4)
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
GVI (2)
B 1903 (2)
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
GVI (3)
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
KFB 5
FA 2000 15
|
|||||||||||||||||||
19. jun
17:30
Borghaven IF (9)
Borghaven IF (10)
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Rødovre
Hellas
|
|||||||||||||||||||
15. aug
20:35
FA 2000 All-Stars (1)
FA 2000 (9)
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. aug
20:35
FA 2000 All-Stars (2)
FA 2000 (10)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Fremad Valby
Copenhagen Celtic
|