Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. nov 2021
12:30
Bk. Hekla
Fløng-Hedehusene Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
12:00
FB
FB (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:00
FB
KB (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:00
Fremad Valby
Liria FK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
12:00
BK Frem
Valby (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:00
FB
INVICTUS XI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
12:00
FB
BK Amalie
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
14:00
Boldklubben Hekla
Østerbro Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
14:00
Fremad Valby (1)
CSC (1)
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:30
Kastrup (1)
Bk. VLI
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
14:00
BK Frem
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2022
19:00
FB
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
10:00
Boldklubben Skjold
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
10:00
Boldklubben 1908
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
14:00
FA 2000
FC Nordhavn
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
14:00
Frederiksberg Boldklub
Boldklubben VLI
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
15:00
Fremad Valby
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
12:30
Kastrup
SC Amager (1)
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2022
19:30
Boldklubben Hekla
Kastrup Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:00
FB
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:15
Boldklubben Amalie
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:30
Boldklubben 1903
Gentofte-Vangede Idrætsforening
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
13:00
Boldklubben 1908
Amager Fodbold Forening
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
14:00
Frederiksberg Boldklub
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
14:00
Fremad Valby
Brønshøj BK (1)
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2022
19:30
Brønshøj Boldklub
Boldklubben Fix
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
FB
FC Sunshine
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
Fremad Valby
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:15
CIK
BK Amalie
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:00
Amager Fodbold Forening
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
14:00
FA 2000
Boldklubben Skjold
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
14:00
Sønderbro Fight
IF Føroyar
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
16:00
Dragør Boldklub
Christiania Sports Club
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
10:00
Boldklubben Skjold
KFUMs Boldklub
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:30
Kastrup
Måløv BK (1)
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2022
19:30
FK Prespa
JIF Hakoah
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
FB
KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
AB Tårnby
Tårnby FF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:15
Sønderbro Fight
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Amager FF
ØKF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:30
BK Frem
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
FA 2000
Boldklubben VLI
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
Boldklubben Amalie
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
Dragør Boldklub
Gentofte-Vangede Idrætsforening
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
FB
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
10:00
Boldklubben Skjold
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
12:00
CBS Sport (1)
ORI-Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
14:00
FA 2000 (1)
FC Nordhavn (1)
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2022
18:30
Fremad Valby
BK Union
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2022
19:00
FB
Bagsværd BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
Kastrup Boldklub
Kløvermarkens Forenede Boldklubber
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
14:00
Dragør Boldklub
Tuse IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
16:00
Dragør BK
Nerashté, Ballerup
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
14:00
CBS Sport
CBS Sport
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
15:45
Sønderbro Fight
Tune IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2022
19:00
IF Føroyar
Kastrup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2022
19:00
Boldklubben Vestia
Boldklubben Frem
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:00
FB
CSC
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:00
Frederiksberg Boldklub
CBS Sport
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:00
BK Fix
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:30
Kastrup
Orient GI (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2022
20:00
Vestia
Vestia
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
19:30
Skjold (1)
BK Heimdal
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2022
18:30
Fremad Valby
Fix (1)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
09:30
CSC
Østerbro IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
10:00
Vestia (1)
B 1908 (1)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
12:00
Frederiksberg Boldklub
Boldklubben 1908
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
14:30
Nørrebro United (1)
BK Amalie
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
10:00
Amager Fodbold Forening
IF Føroyar
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
FA 2000
Boldklubben Viktoria
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
Vestia
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
18:30
Fremad Valby 2
Egedal Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
20:00
Vestia
Føroyar
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
KFB (1)
Fremad Valby 2
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
Fix
KFUM
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
Amager FF
ESPM (1)
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
14:00
Vanløse (1)
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
17:30
FC Nyhavn
FC Nyhavn (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
12:00
B 1908
Liria FK
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2022
17:30
KFB
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2022
20:00
Fremad Valby
B. 77, Rødovre (1)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2022
18:30
Amager FF
FK Prespa
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
12:00
B 1908
Valby
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
18:00
Valby
Fr.holm Sydhavnen
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
20:00
Fremad Valby
Fix
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2022
19:00
Vestia
ESPM
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
12:00
Hellas
ØKF
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
13:00
AB Tårnby (1)
B93 (1)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
14:00
B 1903 (1)
CIK
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
14:00
FA 2000
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
10:00
Vigerslev
Østerbro IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
Vigerslev
INVICTUS XI
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2022
18:00
Amager FF
Hekla (1)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:00
Fix
KFUM
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:00
Skjold
Skjold
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
20:00
Fremad Valby
KFB
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2022
18:00
Skjold
Skjold
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2022
18:00
Vigerslev
Folehaven (1)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
14:00
FA 2000
Nerashté, Ballerup
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
13:00
Jægersborg BK
Ejby IF 1968 (1)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
13:00
Amager FF
B93
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2022
19:30
Fix
Helsinge Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
13:00
Amager FF
Vallensbæk IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:15
Vigerslev
Avedøre BK
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
13:00
Amager FF
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
14:00
FA 2000
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2023
20:00
Fremad Valby
Valby
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
13:00
Amager FF
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:00
FA 2000
Glostrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:30
B93
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
07. feb 2023
20:30
CSC
CIK
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2023
20:00
Fremad Valby
KFB
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
10:30
BK Amalie
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
12:15
CSC
KFB
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
13:00
Amager FF
B93
|
|||||||||||||||||||
17. feb 2023
18:45
Fremad Valby
Fix
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
12:00
FA 2000
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
13:00
Amager FF
Liria FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
14:00
B93
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:30
FC Hvidovre
SC Amager
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2023
19:00
Amager FF
Vestia
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2023
20:00
Fremad Valby
Fix
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
10:30
BK Amalie
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
14:00
Union (1)
FC Nordhavn
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
14:00
B93
FA 2000
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:00
Jægersborg BK
B. 1973, Herlev (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
15:15
BK Frem
B 1908
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
18:45
Fremad Valby
Bk. Viktoria (1)
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
10:30
BK Amalie
Rosenhøj BK (1)
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:15
Sønderbro Fight
FC Hornsherred
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
13:00
Amager FF
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:00
Union
Køge Union
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
15:00
AB Tårnby
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
12:00
Hekla
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
12:00
FB
KB
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
14:00
CBS Sport
KB
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
14:00
JIF Hakoah
ESPM
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2023
20:00
Union
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2023
20:30
B93
FB
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2023
20:00
Union
Skjold
|
|||||||||||||||||||
17. mar 2023
18:45
Fremad Valby
KFUM
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
12:00
B 1908
Farum BK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
12:15
Føroyar
Bispebjerg Bk. (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
12:15
BK Amalie
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
12:45
B 1903
CIK
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:00
FC Culpa (1)
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:00
BK Union
Skjold
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:00
AB Tårnby
SC Amager
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2023
20:00
Fremad Valby
B. 77, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2023
20:30
B93
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
12:15
Sønderbro Fight
CSC
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
13:00
Amager FF
AB Tårnby
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
13:30
Hellas
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
14:00
AB Tårnby
Amager FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
14:00
Union
Union
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
14:00
FC Culpa
BK Amalie
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
14:00
Nørrebro United
Jersie United
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
16:00
Jægersborg BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2023
19:30
Fix
KFUM
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
13:00
Amager Fodbold Forening
Prespa (1)
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
14:00
Union
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2023
12:00
Hekla (2)
Østerbro IF (2)
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
20:00
Fremad Valby (2)
Fix (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:00
FC Culpa (2)
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
14:00
Husum Bk (2)
Brønshøj BK (3)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
16:00
Østerbro IF 2
Brede IF Serie 2/3
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
19:00
CBS Sport (2)
Watan FC
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
19:15
Kastrup (2)
Tårnby FF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
20:00
Fremad Valby (3)
KFB (2)
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2023
18:00
Tårnby FF (1)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
12:00
Brønshøj BK (2)
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
14:00
Husum Bk
BK Rødovre (1)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
16:00
Husum Bk (1)
Valby
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
18:30
Fix (3)
KFUM (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
20:00
Skjold (4)
Bk. Viktoria (4)
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
20:00
Skjold (5)
Bk. Viktoria (5)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
12:00
Husum Bk
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
16:00
Husum Bk (6)
Vestia (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:00
Husum Bk
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
18:00
Amager FF (2)
Liria FK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan
14:00
FA 2000 (6)
Køge Nord FC (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
16:00
TEAM Sebastian Beck (2)
TEAM Oliver/Asgar/Torbjørn (1)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:00
Amager FF (3)
AB Tårnby (3)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
15:15
Husum Bk
Frem
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:00
FA 2000 (5)
BK Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
01. feb
20:00
Fremad Valby (4)
Farum BK (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Amager FF (4)
CSC (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
Husum Bk
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
15:00
Kastrup (3)
GVI (4)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:00
FA 2000 (2)
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
04. feb
18:00
TEAM Lau, Martin og Matias (1)
TEAM Harvey (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb
18:00
TEAM Oliver/Asgar/Torbjørn (2)
TEAM Jannick Liburd (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. feb
19:30
Kastrup (8)
KFB (4)
|
|||||||||||||||||||
08. feb
20:00
Fremad Valby (5)
Fix (5)
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:30
Amager FF (9)
Orient GI (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:30
Kastrup (4)
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Husum Bk
BK Vest, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
AB Tårnby (6)
Køge Nord FC (1)
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:00
Prespa (2)
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
15. feb
19:15
Hekla (3)
Sporting Fønix CF (2)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
10:30
FC Nyhavn (2)
BK Rødovre (3)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
10:30
Kastrup (9)
Vallensbæk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:00
Husum Bk
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:00
Fix (4)
Helsinge Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
16:00
ESPM (2)
B.93 (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. feb
16:00
TEAM Harvey (6)
TEAM Jannick Liburd (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. feb
19:30
Fix (7)
B. 1973, Herlev (3)
|
|||||||||||||||||||
20. feb
20:00
Fremad Valby (12)
Lejerbo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. feb
18:30
Fremad Valby (6)
B. 77, Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
FB (2)
Skjold (6)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Husum Bk
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Amager FF (6)
Bispebjerg Bk. (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
GVI (2)
AB Tårnby (4)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Tårnby FF (3)
Liria FK (3)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:00
ESPM (3)
Sporting Fønix CF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:00
FA 2000 (12)
ESPM (7)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Kastrup (10)
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:30
Fremad Valby (8)
Frem (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Nørrebro United (2)
Serie 2 herre
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Husum Bk
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:45
ØKF (2)
FC Culpa (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
Prespa (3)
ORI-Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
FA 2000 (3)
GVI (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
18:00
B.93 (3)
GVI (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar
18:00
Fix (9)
Rødovre (1)
|
|||||||||||||||||||
07. mar
20:00
Fremad Valby (11)
Folehaven (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:00
AB Tårnby (5)
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:30
Tårnby FF (4)
SC Amager (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Husum Bk
LSF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
Kastrup (5)
Lejerbo BK (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:00
ESPM (4)
Amandas Sønner (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:00
FB (5)
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
16:00
Nørrebro United (3)
1. herre træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. mar
17:00
Slægtens BK (2)
GVI (6)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
FA 2000 (8)
FA 2000 (9)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
FA 2000 (4)
Gørslev IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar
19:00
Christianshavns Idræts Klub
IF Føroyar
|
|||||||||||||||||||
14. mar
20:00
Fremad Valby (9)
KFB (3)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
Amager FF (7)
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Union (2)
Liria FK (4)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Kastrup (6)
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
Husum Bk
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
FA 2000 (11)
B 1903 (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
ESPM (5)
FC Nordhavn (2)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
CBS Sport (3)
Østerbro IF (3)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
FA 2000 (10)
FB (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar
16:00
TEAM Sebastian Beck (3)
TEAM Harvey (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar
20:00
Fremad Valby (10)
Fix (6)
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:00
Amager FF (8)
Føroyar (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
11:30
Østerbro IF (4)
FC Culpa (4)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
GVI (3)
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Husum Bk
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Kastrup (7)
Tårnby FF (5)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
Vanløse (2)
Rosenhøj BK (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
ESPM (6)
Slægtens BK (1)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
14:00
Amandas Sønner (2)
SC Amager (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar
14:00
FB (6)
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Fix (8)
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. aug
20:00
Fremad Valby (15)
B. 77, Rødovre (3)
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:30
Fix (10)
Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Kastrup
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
Kastrup (11)
Rosenhøj BK (3)
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:15
Kastrup (12)
B 1908 (2)
|