MENU

Herre S4.1 - Forår 2021, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
537560
10-04 2021
Kl. 15:00
Posten (3) Båring GF Postens anlæg
4 - 4
117979
11-04 2021
Oversidder Gelsted G & IF
537559
11-04 2021
Kl. 13:00
Ubberud IF (1) Korup IF Løvtop Road (Ubberud)
2 - 2
537562
11-04 2021
Kl. 15:00
Dalum IF Glamsbjerg IF Dalum Stadion
2 - 1
537561 on
14-04 2021
Kl. 18:15
OKS (4) Assens FC Ejbyskolen
2 - 1
117983
17-04 2021
Kl. 10:00
OB Dalum IF OB-Ådalen
4 - 1
117982
17-04 2021
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF Posten (3) Glamsbjerg Stadion
1 - 4
117984
18-04 2021
Korup IF Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
117985
18-04 2021
Kl. 11:00
Assens FC Ubberud IF (1) REMA 1000 Stadion - Assens
0 - 1
117981
18-04 2021
Kl. 11:00
Båring GF OKS (4) Båring GF.s anlæg
0 - 4
117980
18-04 2021
Kl. 13:00
Gelsted G & IF FC Odense Rishøj Stadion Gelsted
0 - 3
122015
fr
23-04 2021
Kl. 19:00
Båring GF Glamsbjerg IF Båring GF.s anlæg
4 - 1
117986
24-04 2021
Kl. 11:00
Posten (3) OB Postens anlæg
2 - 2
122018
24-04 2021
Kl. 14:00
FC Odense Korup IF Svanereden
5 - 0
122019
25-04 2021
Oversidder Assens FC
122017
25-04 2021
Kl. 15:00
Dalum IF Gelsted G & IF Dalum Stadion
4 - 0
117987
ma
26-04 2021
Kl. 18:15
Ubberud IF (1) OKS (4) Løvtop Road (Ubberud)
0 - 3
117978
on
28-04 2021
Kl. 19:00
FC Odense OB Svanereden
3 - 1
122020
fr
30-04 2021
Kl. 13:00
Gelsted G & IF Posten (3) Rishøj Stadion Gelsted
1 - 2
122021
02-05 2021
Ubberud IF (1) Oversidder Løvtop Road (Ubberud)
122022
02-05 2021
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF OKS (4) Glamsbjerg Stadion
1 - 13
122023
02-05 2021
Kl. 11:00
OB Båring GF OB-Ådalen
3 - 0
122024
02-05 2021
Kl. 15:00
Dalum IF Korup IF Dalum Stadion
3 - 3
122026
fr
07-05 2021
Kl. 18:45
Korup IF Posten (3) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 6
122099 fr
07-05 2021
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF OB Glamsbjerg Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

122094
09-05 2021
OKS (4) Oversidder OKSON-Park
122097
09-05 2021
Kl. 11:00
Båring GF Gelsted G & IF Båring GF.s anlæg
9 - 2
122100
09-05 2021
Kl. 12:00
FC Odense Ubberud IF (1) Svanereden
1 - 2
122098
09-05 2021
Kl. 15:00
Dalum IF Assens FC Dalum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

129985
15-05 2021
Kl. 13:00
Korup IF Båring GF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2 - 4
129984
16-05 2021
Oversidder FC Odense
129986
16-05 2021
Kl. 11:00
Assens FC Posten (3) REMA 1000 Stadion - Assens
0 - 2
129983
16-05 2021
Kl. 11:00
OB OKS (4) OB-Ådalen
3 - 0
122152
16-05 2021
Kl. 13:00
Gelsted G & IF Glamsbjerg IF Rishøj Stadion Gelsted
2 - 4
129558
16-05 2021
Kl. 13:00
Ubberud IF (1) Dalum IF Løvtop Road (Ubberud)
3 - 1
122025
on
19-05 2021
Kl. 18:45
Assens FC FC Odense REMA 1000 Stadion - Assens
0 - 7
129990
23-05 2021
Dalum IF Oversidder Dalum Stadion
129989
23-05 2021
Kl. 11:00
Båring GF Assens FC Båring GF.s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

131077
23-05 2021
Kl. 11:00
OB Gelsted G & IF OB-Ådalen
3 - 2
129987
23-05 2021
Kl. 15:00
Posten (3) Ubberud IF (1) Postens anlæg
3 - 1
129988 ti
25-05 2021
Kl. 19:30
OKS (4) FC Odense OKSON-Park, kunstgræsbane
1 - 0
131082
fr
28-05 2021
Kl. 18:45
Korup IF OB Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 3
131078
29-05 2021
Kl. 13:00
Gelsted G & IF OKS (4) Rishøj Stadion Gelsted
2 - 2
131081
30-05 2021
Oversidder Posten (3)
131079
on
02-06 2021
Kl. 18:30
Ubberud IF (1) Båring GF Løvtop Road (Ubberud)
2 - 4
131105
05-06 2021
Kl. 11:00
Posten (3) FC Odense Postens anlæg
3 - 4
131084
05-06 2021
Kl. 13:00
Korup IF Gelsted G & IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 2
131107
06-06 2021
Båring GF Oversidder Båring GF.s anlæg
131106
06-06 2021
Kl. 11:00
OKS (4) Dalum IF OKSON-Park
3 - 2
131109
06-06 2021
Kl. 11:00
OB Assens FC OB-Ådalen
2 - 0
131108
06-06 2021
Kl. 13:00
Ubberud IF (1) Glamsbjerg IF Løvtop Road (Ubberud)
5 - 1
131076
to
10-06 2021
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF Korup IF Glamsbjerg Stadion
3 - 2
131113
fr
11-06 2021
Kl. 18:30
FC Odense Båring GF Svanereden
4 - 1
131114
13-06 2021
Oversidder Glamsbjerg IF
131115
13-06 2021
Kl. 11:00
Assens FC Gelsted G & IF REMA 1000 Stadion - Assens
6 - 2
131111
13-06 2021
Kl. 11:00
OKS (4) Korup IF OKSON-Park
UHT

Udehold taberdømt

131110
13-06 2021
Kl. 13:00
Ubberud IF (1) OB Løvtop Road (Ubberud)
1 - 1
131112
13-06 2021
Kl. 15:00
Dalum IF Posten (3) Dalum Stadion
4 - 3
131083
ti
15-06 2021
Kl. 18:30
Assens FC Glamsbjerg IF REMA 1000 Stadion - Assens
4 - 2
131080
ti
15-06 2021
Kl. 19:00
FC Odense Dalum IF Svanereden
2 - 2
790763
fr
18-06 2021
Kl. 18:45
Korup IF Assens FC Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
0 - 2
790761
19-06 2021
Kl. 10:30
Glamsbjerg IF FC Odense Glamsbjerg Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

790759
19-06 2021
Kl. 11:00
Posten (3) OKS (4) Postens anlæg
2 - 1
131644
19-06 2021
Kl. 13:00
Gelsted G & IF Ubberud IF (1) Rishøj Stadion Gelsted
2 - 6
790762
20-06 2021
OB Oversidder OB-Ådalen
790760
20-06 2021
Kl. 11:00
Båring GF Dalum IF Båring GF.s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind