Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
22:00
FA 2000 14
VLI 2
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
FC Nanoq
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Valby 4
Frem 17
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
20:15
KFUM 3
Frederiksberg Rangers 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Nørrebro United 8
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:30
Sønderbro Fight
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Nørrebro FF
Olympiakos København
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
LoneWolves FC
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Frem 17
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:30
Frederiksberg Rangers 2
FC Nanoq
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
VLI 2
Nørrebro United 8
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Olympiakos København
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Nørrebro FF
VLI 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
FA 2000 14
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
FC Nanoq
LoneWolves FC
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Valby 4
Frederiksberg Rangers 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:30
KFUM 3
FC Nanoq
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Nørrebro United 8
Frem 17
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:30
Sønderbro Fight
Nørrebro United 8
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
LoneWolves FC
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:45
Frem 17
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:30
Olympiakos København
LoneWolves FC
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Frederiksberg Rangers 2
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
VLI 2
Olympiakos København
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:15
Valby 4
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Nørrebro FF
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FA 2000 14
LoneWolves FC
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
VLI 2
Frem 17
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:30
Nørrebro United 8
Frederiksberg Rangers 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:30
Sønderbro Fight
VLI 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FC Nanoq
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
LoneWolves FC
Nørrebro United 8
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:00
KFUM 3
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:30
Olympiakos København
FC Nanoq
|
|||||||||||||||||||
19. sep
17:30
Frederiksberg Rangers 2
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Frem 17
Olympiakos København
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Nørrebro FF
LoneWolves FC
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FA 2000 14
FC Nanoq
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:30
Olympiakos København
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
VLI 2
Frederiksberg Rangers 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:30
Nørrebro United 8
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Frem 17
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:30
Sønderbro Fight
Olympiakos København
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
KFUM 3
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FC Nanoq
Nørrebro United 8
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
LoneWolves FC
VLI 2
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
Valby 4
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:30
Frederiksberg Rangers 2
Frem 17
|
|||||||||||||||||||
07. okt
20:30
Sønderbro Fight
Frederiksberg Rangers 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
20:30
Olympiakos København
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Nørrebro FF
FC Nanoq
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
VLI 2
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:30
Frem 17
LoneWolves FC
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:30
Nørrebro United 8
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
14. okt
20:30
Olympiakos København
Frederiksberg Rangers 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FA 2000 14
Nørrebro United 8
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FC Nanoq
VLI 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
LoneWolves FC
Sønderbro Fight
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:00
Valby 4
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
16. okt
20:15
KFUM 3
Frem 17
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:30
Sønderbro Fight
KFUM 3
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Nørrebro FF
FA 2000 14
|
|||||||||||||||||||
23. okt
20:00
Frederiksberg Rangers 2
LoneWolves FC
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
VLI 2
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Nørrebro United 8
Olympiakos København
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Frem 17
FC Nanoq
|