Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:30
Raklev GI
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Solrød FC
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:30
Lyngby Boldklub 1921
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
KFUM BK, Roskilde
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Taastrup FC
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:00
Hillerød Fodbold
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Solrød FC
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Taastrup FC
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Hillerød Fodbold
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Raklev GI
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Solrød FC
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
KFUM BK, Roskilde
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:00
Taastrup FC
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
18. sep
16:00
Hillerød Fodbold
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
KFUM BK, Roskilde
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Taastrup FC
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Raklev GI
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Solrød FC
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:30
Hillerød Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
KFUM BK, Roskilde
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Raklev GI
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
KFUM BK, Roskilde
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:15
Taastrup FC
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Solrød FC
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Hillerød Fodbold
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Raklev GI
Taastrup FC
|
Nummer 6 fra Liga 1 rykker ned i Mester efter 1. turneringshalvdel.
Nummer 1 fra Mester rykker op i Liga 1 efter 1. turneringshalvdel.