Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
19:00
Ølstykke FC
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
KFUM BK, Roskilde
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Glostrup
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Taastrup FC
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:00
Brøndbyernes IF
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Glostrup
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
Taastrup FC
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Ølstykke FC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
KFUM BK, Roskilde
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Ølstykke FC
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Glostrup
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Glostrup
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:15
Taastrup FC
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Brøndbyernes IF
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:00
Ølstykke FC
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
KFUM BK, Roskilde
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:15
Taastrup FC
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:00
Brøndbyernes IF
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
KFUM BK, Roskilde
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Glostrup
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
12. okt
15:00
Brøndbyernes IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
KFUM BK, Roskilde
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Ølstykke FC
Frederiksværk Fodbold Klub
|
Nummer 1 fra Liga 2 rykker op i Liga 1 efter 1. turneringshalvdel.
Nummer 6 fra Liga 2 rykker ned i Mester efter 1. turneringshalvdel.