Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:00
Karlslunde IF
Herfølge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Haslev FC
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Solrød FC
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Taastrup FC
Ishøj IF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Herfølge BK (1)
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Ishøj IF (2)
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:30
Køge BK
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Vallensbæk IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Greve Fodbold (2)
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Solrød FC
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Ishøj IF (2)
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Karlslunde IF
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Taastrup FC
Herfølge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:30
Køge BK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Herfølge BK (1)
Ishøj IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Haslev FC
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Vallensbæk IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Greve Fodbold (2)
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. sep
09:00
Ishøj IF (2)
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Solrød FC
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Taastrup FC
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Vallensbæk IF
Herfølge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Karlslunde IF
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. sep
09:30
Køge BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Herfølge BK (1)
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Haslev FC
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Greve Fodbold (2)
Ishøj IF (2)
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Solrød FC
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:30
Ishøj IF (2)
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Herfølge BK (1)
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Taastrup FC
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:30
Vallensbæk IF
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Solrød FC
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Karlslunde IF
Ishøj IF (2)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Haslev FC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Greve Fodbold (2)
Herfølge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. okt
09:00
Ishøj IF (2)
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. okt
09:30
Køge BK
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Herfølge BK (1)
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:15
Taastrup FC
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:30
Vallensbæk IF
Karlslunde IF
|