Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:00
Drigstrup BK
Marslev G & IF
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Birkende BK
Langtved SG & IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Langeskov IF
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
BK Posten (4)
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Agedrup-Bullerup BK
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
OKS (1)
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Søllinge Sport og Fritid
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Langeskov IF
Drigstrup BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Langtved SG & IF
Agedrup-Bullerup BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
SUB Ullerslev
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Aunslev IF
BK Posten (4)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Marslev G & IF
OKS (1)
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Drigstrup BK
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Agedrup-Bullerup BK
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Munkebo BK
Langtved SG & IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
BK Posten (4)
Marslev G & IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Birkende BK
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
OKS (1)
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Drigstrup BK
OKS (1)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Langeskov IF
BK Posten (4)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
SUB Ullerslev
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Aunslev IF
Agedrup-Bullerup BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Marslev G & IF
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Søllinge Sport og Fritid
Langtved SG & IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
BK Posten (4)
Drigstrup BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Munkebo BK
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Langtved SG & IF
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Birkende BK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
OKS (1)
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Agedrup-Bullerup BK
Marslev G & IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Drigstrup BK
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Søllinge Sport og Fritid
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Langeskov IF
Agedrup-Bullerup BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Aunslev IF
Langtved SG & IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Marslev G & IF
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
OKS (1)
BK Posten (4)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Birkende BK
OKS (1)
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Agedrup-Bullerup BK
Drigstrup BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
BK Posten (4)
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Munkebo BK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Langtved SG & IF
Marslev G & IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
SUB Ullerslev
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Drigstrup BK
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
BK Posten (4)
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Langeskov IF
Langtved SG & IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Marslev G & IF
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
Søllinge Sport og Fritid
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
OKS (1)
Agedrup-Bullerup BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Birkende BK
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Agedrup-Bullerup BK
BK Posten (4)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Munkebo BK
OKS (1)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Langtved SG & IF
Drigstrup BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
SUB Ullerslev
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
Aunslev IF
Marslev G & IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
11:00
Drigstrup BK
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
19. okt
11:00
Søllinge Sport og Fritid
Marslev G & IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Birkende BK
Agedrup-Bullerup BK
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:00
OKS (1)
Langtved SG & IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
Langeskov IF
Aunslev IF
|
|||||||||||||||||||
20. okt
BK Posten (4)
Munkebo BK
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
Agedrup-Bullerup BK
Søllinge Sport og Fritid
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Munkebo BK
Birkende BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Langtved SG & IF
BK Posten (4)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
SUB Ullerslev
OKS (1)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Aunslev IF
Drigstrup BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Marslev G & IF
Langeskov IF
|
Sidste tilladte spilledato: Torsdag den 31. oktober.