Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
19:00
Haslev FC
2
Albertslund IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Solrød FC
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Brøndbyernes IF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Hundige BK
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Albertslund IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
09:30
Ringsted IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
IF Frem Bjæverskov
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Ishøj IF
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Vallensbæk IF
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
Haslev FC
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
IF Frem Bjæverskov
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Brøndbyernes IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Greve Fodbold
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Hundige BK
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:45
Albertslund IF
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Solrød FC
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:30
Ringsted IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Ishøj IF
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Vallensbæk IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
IF Frem Bjæverskov
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Brøndbyernes IF
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Vallensbæk IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Hundige BK
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Greve Fodbold
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:15
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Haslev FC
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Ishøj IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Solrød FC
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:30
Ringsted IF
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Albertslund IF
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
IF Frem Bjæverskov
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Vallensbæk IF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:30
Hundige BK
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Haslev FC
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:30
Solrød FC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
09:30
Ringsted IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Brøndbyernes IF
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Greve Fodbold
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
08. okt
18:00
Albertslund IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
IF Frem Bjæverskov
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. okt
09:45
Ishøj IF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:30
Vallensbæk IF
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:30
Hundige BK
Brøndbyernes IF
|