Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
18:30
Herstedøster IC
2
Albertslund IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Glostrup (2)
1
Islev BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Rebæk IF
3
Ishøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
LSF (1)
6
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
BK Friheden
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Albertslund IF (2)
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Islev BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
Vallensbæk IF
Glostrup (2)
|
|||||||||||||||||||
22. aug
20:30
Ishøj IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Herstedøster IC
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Albertslund IF (2)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Rebæk IF
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
LSF (1)
Glostrup (2)
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:45
Brøndbyernes IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Glostrup (2)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
BK Friheden
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Islev BK
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Vallensbæk IF
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:30
Ishøj IF
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:45
Brøndbyernes IF
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Albertslund IF (2)
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Rebæk IF
Glostrup (2)
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
LSF (1)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:30
Ishøj IF
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Glostrup (2)
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
BK Friheden
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Islev BK
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:45
Brøndbyernes IF
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Vallensbæk IF
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:45
Herstedøster IC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
BK Friheden
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Albertslund IF (2)
Glostrup (2)
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
LSF (1)
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:30
Ishøj IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Glostrup (2)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
Rebæk IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
LSF (1)
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:30
Vallensbæk IF
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
07. okt
18:30
Herstedøster IC
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. okt
19:00
BK Friheden
Glostrup (2)
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Albertslund IF (2)
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Islev BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
20:30
Ishøj IF
Brøndbyernes IF
|