Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
12:30
Vallensbæk IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:30
Lyngby Boldklub
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Roskilde Pigefodbold
RB 1906
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Snekkersten IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Virum-Sorgenfri BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:30
RB 1906
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
FC Rudersdal
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Ølstykke FC
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:15
Melby-Liseleje IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Fredensborg BI
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Vallensbæk IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Fredensborg BI
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:30
Lyngby Boldklub
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Snekkersten IF
RB 1906
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:30
RB 1906
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Ølstykke FC
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
FC Rudersdal
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:15
Melby-Liseleje IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Roskilde Pigefodbold
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Fredensborg BI
RB 1906
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:15
Melby-Liseleje IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Vallensbæk IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Snekkersten IF
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:30
RB 1906
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
FC Rudersdal
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Roskilde Pigefodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:30
Lyngby Boldklub
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:30
Ølstykke FC
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Ølstykke FC
RB 1906
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:15
Melby-Liseleje IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:30
Vallensbæk IF
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
01. okt
18:00
Fredensborg BI
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Roskilde Pigefodbold
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:30
Lyngby Boldklub
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Virum-Sorgenfri BK
RB 1906
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Snekkersten IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
08. okt
19:30
RB 1906
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:30
Vallensbæk IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Ølstykke FC
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:15
Melby-Liseleje IF
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Fredensborg BI
Snekkersten IF
|