Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
12:00
FC Rudersdal
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
SSL
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
Ølstykke FC
SSL
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Værløse BK
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:30
FC Holte
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Espergærde IF
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
SSL
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Helsinge Fodbold
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
FC Rudersdal
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Ølstykke FC
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:40
FC Holte
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
SSL
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Værløse BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Espergærde IF
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
SSL
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
FC Rudersdal
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Helsinge Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:45
Espergærde IF
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Ølstykke FC
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
SSL
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Værløse BK
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:30
FC Holte
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Virum-Sorgenfri BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Espergærde IF
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
FC Rudersdal
SSL
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Værløse BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
SSL
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
FC Holte
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Helsinge Fodbold
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:00
Ølstykke FC
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Espergærde IF
SSL
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
FC Rudersdal
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Værløse BK
Virum-Sorgenfri BK
|