Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:00
Ølstykke FC
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Solrød FC
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Vallensbæk IF
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Bagsværd BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Nykøbing FC
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Herfølge BK
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Slagelse B&I
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Karlslunde IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Glostrup
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Allerød Fodbold Klub
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:30
Køge BK
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Ølstykke FC
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Solrød FC
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Slagelse B&I
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Vallensbæk IF
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Nykøbing FC
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Herfølge BK
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Karlslunde IF
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Glostrup
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Allerød Fodbold Klub
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Bagsværd BK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Køge BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Ølstykke FC
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Slagelse B&I
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Vallensbæk IF
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Nykøbing FC
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Herfølge BK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:30
Karlslunde IF
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Glostrup
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:15
Bagsværd BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Solrød FC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Allerød Fodbold Klub
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Køge BK
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:30
Slagelse B&I
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:30
Karlslunde IF
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Ølstykke FC
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Herfølge BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Nykøbing FC
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:15
Køge BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Glostrup
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:30
Solrød FC
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
05. okt
13:30
Allerød Fodbold Klub
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:00
Bagsværd BK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Vallensbæk IF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Herfølge BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:30
Karlslunde IF
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Glostrup
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Slagelse B&I
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Nykøbing FC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
23. okt
18:30
Vallensbæk IF
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Ølstykke FC
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Bagsværd BK
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:30
Solrød FC
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Herfølge BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Køge BK
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
02. nov
10:00
Karlslunde IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
02. nov
11:00
Glostrup
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
02. nov
11:00
Nykøbing FC
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
02. nov
13:30
Virum-Sorgenfri BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
02. nov
13:30
Allerød Fodbold Klub
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
03. nov
11:00
Slagelse B&I
Ølstykke FC
|