Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
14:00
Rebæk IF
FC Ballerup
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Lundtofte Boldklub (1)
Lundtofte Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
BSF (1)
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
BSF (2)
Roskilde United
|
|||||||||||||||||||
18. aug
18:00
B. 82, Virum
AB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
Lundtofte Boldklub (2)
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Roskilde United
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
AB
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Greve Fodbold
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
FC Ballerup
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
Snekkersten IF (1)
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Lundtofte Boldklub (2)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Rebæk IF
AB
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Brøndbyernes IF
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Lundtofte Boldklub (1)
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
BSF (1)
Roskilde United
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
BSF (2)
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Roskilde United
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
AB
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Greve Fodbold
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
FC Ballerup
Lundtofte Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Snekkersten IF (1)
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
B. 82, Virum
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Lundtofte Boldklub (2)
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Rebæk IF
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Brøndbyernes IF
Roskilde United
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
BSF (2)
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Lundtofte Boldklub (1)
AB
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Greve Fodbold
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Roskilde United
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
AB
Lundtofte Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
BSF (1)
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
FC Ballerup
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Snekkersten IF (1)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
B. 82, Virum
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:00
Lundtofte Boldklub (2)
Roskilde United
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Brøndbyernes IF
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Lundtofte Boldklub (1)
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Greve Fodbold
AB
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
FC Ballerup
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
BSF (2)
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Rebæk IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Roskilde United
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. okt
11:00
AB
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
BSF (1)
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
Snekkersten IF (1)
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
B. 82, Virum
Lundtofte Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
11:00
Lundtofte Boldklub (1)
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Lundtofte Boldklub (2)
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. okt
13:00
Greve Fodbold
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
FC Ballerup
Roskilde United
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
BSF (2)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:00
Snekkersten IF (1)
AB
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Rebæk IF
Lundtofte Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Roskilde United
Snekkersten IF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:00
Brøndbyernes IF
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
BSF (1)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
BSF (2)
AB
|
|||||||||||||||||||
20. okt
16:00
B. 82, Virum
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
25. okt
17:00
Lundtofte Boldklub (2)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
AB
Roskilde United
|
|||||||||||||||||||
27. okt
11:00
Lundtofte Boldklub (1)
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Greve Fodbold
Rebæk IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
FC Ballerup
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
Snekkersten IF (1)
B. 82, Virum
|