Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. aug
19:00
Brande Old Girls
Struer B
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
Kibæk IF
Mejdal-Halgård Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
Skjern/Tarm
KLG
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
KLG
Brande Old Girls
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Skjern/Tarm
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Struer B
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Brande Old Girls
Skjern/Tarm
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Kibæk IF
KLG
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Struer B
Mejdal-Halgård Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Brande Old Girls
Mejdal-Halgård Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
KLG
Struer B
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Skjern/Tarm
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Kibæk IF
Brande Old Girls
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
KLG
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Struer B
Skjern/Tarm
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
KLG
Skjern/Tarm
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Mejdal-Halgård Fodbold
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:45
Struer B
Brande Old Girls
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:15
Kibæk IF
Struer B
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:15
Skjern/Tarm
Mejdal-Halgård Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Brande Old Girls
KLG
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
KLG
Kibæk IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Skjern/Tarm
Brande Old Girls
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Struer B
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:45
Kibæk IF
Skjern/Tarm
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:45
Struer B
KLG
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Brande Old Girls
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:30
KLG
Mejdal-Halgård Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:30
Skjern/Tarm
Struer B
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Brande Old Girls
Kibæk IF
|
Regler for Kortbanefodbold
Tilmelding til Futsalturneringen er senest 6. oktober
Tilmelding til Indefodboldturneringens 1. runde er senest 27. oktober
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.