Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug
19:00
Vejrumbro B (1)
Vridsted IF
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Højslev Station IF
Vejrumbro B (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Mammen IF
Sjørslev/Demstrup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Ulbjerg IF
Fjelsø Gedsted FF
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Oversidder
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Fjelsø Gedsted FF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Vridsted IF
Ulbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Vejrumbro B (2)
Vejrumbro B (1)
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Sjørslev/Demstrup IF
Højslev Station IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Viborg FF
Mammen IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Fjelsø Gedsted FF
Vridsted IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Vejrumbro B (1)
Sjørslev/Demstrup IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Højslev Station IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Ulbjerg IF
Vejrumbro B (2)
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Oversidder
Mammen IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:15
Viborg FF
Vejrumbro B (1)
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Vridsted IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Vejrumbro B (2)
Fjelsø Gedsted FF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Mammen IF
Højslev Station IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Sjørslev/Demstrup IF
Ulbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:45
Fjelsø Gedsted FF
Sjørslev/Demstrup IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:45
Vejrumbro B (1)
Mammen IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:45
Vridsted IF
Vejrumbro B (2)
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:45
Ulbjerg IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:45
Oversidder
Højslev Station IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:15
Viborg FF
Fjelsø Gedsted FF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:15
Højslev Station IF
Vejrumbro B (1)
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:15
Vejrumbro B (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:15
Mammen IF
Ulbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:15
Sjørslev/Demstrup IF
Vridsted IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Fjelsø Gedsted FF
Mammen IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Vridsted IF
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Vejrumbro B (2)
Sjørslev/Demstrup IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Ulbjerg IF
Højslev Station IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Oversidder
Vejrumbro B (1)
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:15
Viborg FF
Vejrumbro B (2)
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:45
Vejrumbro B (1)
Ulbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:45
Højslev Station IF
Fjelsø Gedsted FF
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:45
Mammen IF
Vridsted IF
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:45
Oversidder
Sjørslev/Demstrup IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:30
Fjelsø Gedsted FF
Vejrumbro B (1)
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:30
Vridsted IF
Højslev Station IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:30
Vejrumbro B (2)
Mammen IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:30
Ulbjerg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. okt
17:30
Sjørslev/Demstrup IF
Viborg FF
|
Klubberne har til og med 11. juli til at ændre spilledag- tidspunkt-, spillested og dommerkode for hjemmekampe.
Ingen kampe må afvikles senere end søndag 13. oktober.
Ændringer skal foretages via Kluboffice.
Vejledning til ændringer i Kluboffice:
1. Vælg fanen "Turneringer og hold"
2. Vælg "Kampflytning" - "Vores ønsker quick"
3. Sæt flueben for de ønskede rækker og tryk "Søg"
4. Indtast de ønskede ændringer og afslut med "Gem ændringer"
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften deles 50/50.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.
BEÆRK at denne række afvikles som 7-mands Kortbanefodbold – altså på en 11:11 bane hvor målene trækkes frem til straffesparksfeltets kant – efter 11:11 regler, dog uden off-side!