Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug
19:00
FC Ljiljan
B52/Aalborg
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Storvorde/Sejlflod B
3
RKG
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
Øster Sundby B32 (2)
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Mou IF
Nordens Paris FC (4)
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
B52/Aalborg
RKG
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Storvorde/Sejlflod B
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Aalborg Chang
Nordens Paris FC (4)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Øster Sundby B32 (2)
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
RKG
FC Ljiljan
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Mou IF
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:00
Øster Sundby B32 (2)
RKG
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Nordens Paris FC (4)
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
FC Ljiljan
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
RKG
Nordens Paris FC (4)
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Aalborg Chang
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
B52/Aalborg
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
FC Ljiljan
Øster Sundby B32 (2)
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Aalborg Chang
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Mou IF
RKG
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Nordens Paris FC (4)
FC Ljiljan
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Storvorde/Sejlflod B
Øster Sundby B32 (2)
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Øster Sundby B32 (2)
Nordens Paris FC (4)
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
RKG
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
B52/Aalborg
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
FC Ljiljan
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
RKG
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Storvorde/Sejlflod B
Nordens Paris FC (4)
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Nordens Paris FC (4)
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
FC Ljiljan
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:30
B52/Aalborg
FC Ljiljan
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Storvorde/Sejlflod B
RKG
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Nordens Paris FC (4)
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:00
Aalborg Chang
Øster Sundby B32 (2)
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Øster Sundby B32 (2)
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Nordens Paris FC (4)
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Mou IF
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
B52/Aalborg
Øster Sundby B32 (2)
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
FC Ljiljan
RKG
|
|||||||||||||||||||
02. okt
20:15
Aalborg Chang
FC Ljiljan
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:00
RKG
Øster Sundby B32 (2)
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:00
Storvorde/Sejlflod B
FC Ljiljan
|
|||||||||||||||||||
05. okt
15:30
B52/Aalborg
Nordens Paris FC (4)
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
Aalborg Chang
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
11. okt
18:00
Øster Sundby B32 (2)
FC Ljiljan
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Nordens Paris FC (4)
RKG
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:30
Mou IF
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
17. okt
18:00
RKG
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
18. okt
18:00
Øster Sundby B32 (2)
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
19. okt
15:30
B52/Aalborg
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
20. okt
11:00
FC Ljiljan
Nordens Paris FC (4)
|
|||||||||||||||||||
22. okt
18:30
Mou IF
Øster Sundby B32 (2)
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:00
Nordens Paris FC (4)
Øster Sundby B32 (2)
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Aalborg Chang
RKG
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Storvorde/Sejlflod B
B52/Aalborg
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
Mou IF
FC Ljiljan
|