Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug
14:00
Fortuna Hjørring
7
Aalborg KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
AaB
8
Brønderslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Nibe BK/Skalborg SK
3
Team Østvendsyssel
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
Team Østvendsyssel
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Aalborg Freja
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
Aalborg KFUM
AaB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Nibe BK/Skalborg SK
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
AaB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
Team Østvendsyssel
AaB
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Aalborg Freja
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Aalborg KFUM
Nibe BK/Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Aalborg Chang
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Brønderslev IF
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:00
Fortuna Hjørring
Nibe BK/Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Aalborg KFUM
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
AaB
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Aalborg Chang
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Nibe BK/Skalborg SK
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Team Østvendsyssel
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Fortuna Hjørring
AaB
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Aalborg Freja
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Aalborg KFUM
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Brønderslev IF
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:15
AaB
Nibe BK/Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Brønderslev IF
Nibe BK/Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
Fortuna Hjørring
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Aalborg Freja
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Brønderslev IF
AaB
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Team Østvendsyssel
Nibe BK/Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Aalborg KFUM
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:00
Brønderslev IF
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Aalborg Chang
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
AaB
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Fortuna Hjørring
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:30
Nibe BK/Skalborg SK
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Aalborg Chang
Nibe BK/Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Aalborg Freja
AaB
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Aalborg KFUM
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
Team Østvendsyssel
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:30
Aalborg Chang
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:30
Nibe BK/Skalborg SK
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:30
AaB
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:00
Fortuna Hjørring
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Brønderslev IF
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:30
Nibe BK/Skalborg SK
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:00
Team Østvendsyssel
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Aalborg Chang
AaB
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Aalborg Freja
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
19. okt
16:00
AaB
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
Aalborg KFUM
Team Østvendsyssel
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Aalborg Freja
Nibe BK/Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
21. okt
18:30
Brønderslev IF
Aalborg Chang
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:30
Fortuna Hjørring
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:30
Team Østvendsyssel
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:30
Nibe BK/Skalborg SK
AaB
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:30
Aalborg Chang
Aalborg KFUM
|