Bagsværd BK
Spillested
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Trøje
Rød
Shorts
Hvid
Strømper
Rød
Træner
Steen Jørgensen
Tel: / Mobil: 20677679
Træner
Lasse Berg
Tel: / Mobil: 31776379
Træner
Lene Rydal Jørgensen
Tel: / Mobil: 22353330
Træner
Rasmus Boelman
Tel: / Mobil: 22125022
BK Avarta
Spillested
Espelundens Idrætsanlæg
Trøje
Grøn
Shorts
Hvid
Strømper
Træner
Kim Kirkeby
Tel: / Mobil: 51853282
Træner
Jonas Suder Voss
Tel: / Mobil: 42410704
Træner
Karsten Kirkegaard Madsen
Tel: / Mobil: 60679770
Træner
Anders Sunwell Nielsen
Tel: / Mobil: 50833024
Træner
Kristian Mikkelsen
Tel: / Mobil: 24658462
Træner
Søren Ng Riis
Tel: / Mobil: 41593335
Træner
Mads Reippurt Pedersen
Tel: / Mobil: 28444881
Teamleder
Peter Koerver Schmidt
Tel: / Mobil: 23 63 85 88
Cheftræner
Anders Lorentzen
Tel: / Mobil: 28120227
Brøndbyernes IF
Spillested
Brøndby Stadion
Trøje
Gul
Shorts
Blå
Strømper
Blå
Holdleder
Thomas Bauer Negendahl
Tel: / Mobil: 21235560
Træner
Daniel Jørgensen
Tel: / Mobil: 5196 6688
Træner
Mikael Rostock Fagerberg
Tel: / Mobil: 40505716
Træner
Marc Heiner
Tel: / Mobil: 28404123
Træner
Paw Vagngart
Tel: / Mobil: 28291197
Træner
Kristian Wiggers Roed
Tel: / Mobil: 22702720
Assistenttræner
Victor Møller
Tel: / Mobil: 60165504
Teamleder
Tina Hansen Eghjort
Tel: / Mobil: 22340709
FC Holte
Spillested
Rudegård Stadion
Trøje
Blå
Shorts
Blå
Strømper
Træner
Anders Kjer Hedegaard
Tel: / Mobil: 20446439
Træner
Peter Borre Lange
Tel: / Mobil: 31370912
Assistent
Andreas Birch Rasmussen
Tel: / Mobil: 29907288
Assistent
Carl Legart Berthelsen
Tel: 50554011 / Mobil: 50554011
Assistent
Christina Klein
Tel: 20168713 / Mobil: 20168713
Assistenttræner
William Kjer Hedegaard
Tel: / Mobil: 42727138
Assistenttræner
Hector Toxværd Møller
Tel: 60351234 / Mobil: 93608460
Hareskov IF
Spillested
Birkevang
Trøje
Blå/Hvid
Shorts
Blå
Strømper
Blå
Træner
Jacob Sahlin Olesen
Tel: / Mobil: 30171879
Hørsholm-Usserød IK
Spillested
Hørsholm Idrætspark
Trøje
Rød
Shorts
Blå
Strømper
Rød
Holdleder
Louise Fredholm
Tel: / Mobil: 4193 5125
Holdleder
Kathrine Tove Ørregaard
Tel: / Mobil:
Træner
Thomas Vorstrup
Tel: / Mobil:
Træner
Anders Bjørndahl
Tel: / Mobil: 26 23 55 70
Træner
Ulrik Thougaard Jensen
Tel: / Mobil: 23997777
Træner
Casper Gregers Jensen
Tel: / Mobil: 26820002
Træner
Kenn Ladegaard Hansen
Tel: / Mobil: 26806565
Træner
Kaare Beck-Fischer
Tel: / Mobil: 29728020
Træner
Jesper Geisler
Tel: / Mobil: 52192934
Træner
Jakob Benike
Tel: / Mobil: 31686112
Kasserer
Bent Fabricius
Tel: 51226088 / Mobil: 51226088
Sportschef
Mohammad Ummar Rafiq
Tel: / Mobil:
Ringsted IF
Spillested
Ringsted Stadion
Trøje
Blå
Shorts
Blå
Strømper
Blå
Træner
Martin Hove
Tel: / Mobil: 31614567
Træner
Emiel Berg Bangsholm
Tel: / Mobil: 23412289
Træner
Rasmus Jakob Heinsvig
Tel: / Mobil: 25116687
Træner
Lasse Vind
Tel: / Mobil: 72332322
Træner
Jacob Amiri
Tel: / Mobil: 91485337
Træner
Berk Ünkap
Tel: / Mobil: 60223888
Træner
Carl Strauss Krüger
Tel: / Mobil: 21305024
Teamleder
Tanja Vinther Larsen
Tel: / Mobil: 22271646
Cheftræner
Shadi Rahmeh
Tel: / Mobil: 20708617
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.