Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. aug
18:00
FC Newborn
Sydkysten BK
|
|||||||||||||||||||
09. aug
18:00
Bk. Sommersol
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. aug
20:00
Young Urbans FC
KodaSyd FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Nordvest FC
Nøddealliancen
|
|||||||||||||||||||
10. aug
16:00
Ørestad IF
NV FK Herman
|
|||||||||||||||||||
10. aug
16:00
FC Ryparken
Bk. Olympia 1921
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
Panteras C.F.
Copenhagen Celtic
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
FC Whop en Dei
Panteras C.F.
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Nøddealliancen
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
NV FK Herman
Young Urbans FC
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Sydkysten BK
Bk. Sommersol
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
KodaSyd FC
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Copenhagen Celtic
Nordvest FC
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
Bk. Olympia 1921
FC Newborn
|
|||||||||||||||||||
23. aug
20:00
Young Urbans FC
Nøddealliancen
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Nordvest FC
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:00
Ørestad IF
Copenhagen Celtic
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
NV FK Herman
KodaSyd FC
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Bk. Sommersol
Bk. Olympia 1921
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
FC Newborn
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
Panteras C.F.
Sydkysten BK
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
KodaSyd FC
FC Newborn
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Nøddealliancen
NV FK Herman
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
FC Whop en Dei
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
FC Ryparken
Bk. Sommersol
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Copenhagen Celtic
Young Urbans FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Sydkysten BK
Nordvest FC
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Bk. Olympia 1921
Panteras C.F.
|
|||||||||||||||||||
06. sep
20:00
Young Urbans FC
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Nøddealliancen
KodaSyd FC
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Nordvest FC
Bk. Olympia 1921
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Ørestad IF
Sydkysten BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
NV FK Herman
Copenhagen Celtic
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Bk. Sommersol
FC Newborn
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Panteras C.F.
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
FC Whop en Dei
NV FK Herman
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Bk. Olympia 1921
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
FC Ryparken
Nordvest FC
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
FC Newborn
Panteras C.F.
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Sydkysten BK
Young Urbans FC
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
KodaSyd FC
Bk. Sommersol
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Copenhagen Celtic
Nøddealliancen
|
|||||||||||||||||||
20. sep
20:00
Young Urbans FC
Bk. Olympia 1921
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Nøddealliancen
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Nordvest FC
FC Newborn
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Ørestad IF
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
NV FK Herman
Sydkysten BK
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Panteras C.F.
Bk. Sommersol
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Copenhagen Celtic
KodaSyd FC
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
FC Whop en Dei
Copenhagen Celtic
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Bk. Olympia 1921
NV FK Herman
|
|||||||||||||||||||
28. sep
16:00
FC Ryparken
Young Urbans FC
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Bk. Sommersol
Nordvest FC
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Sydkysten BK
Nøddealliancen
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
KodaSyd FC
Panteras C.F.
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
FC Newborn
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt
20:00
Young Urbans FC
FC Newborn
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Nordvest FC
Panteras C.F.
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Nøddealliancen
Bk. Olympia 1921
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
FC Whop en Dei
KodaSyd FC
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
Ørestad IF
Bk. Sommersol
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
NV FK Herman
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
06. okt
14:00
Copenhagen Celtic
Sydkysten BK
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Panteras C.F.
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Sydkysten BK
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Bk. Olympia 1921
Copenhagen Celtic
|
|||||||||||||||||||
12. okt
16:00
FC Ryparken
Nøddealliancen
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
KodaSyd FC
Nordvest FC
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
FC Newborn
NV FK Herman
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Bk. Sommersol
Young Urbans FC
|
|||||||||||||||||||
18. okt
20:00
Young Urbans FC
Panteras C.F.
|
|||||||||||||||||||
19. okt
10:00
FC Whop en Dei
Bk. Olympia 1921
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Nøddealliancen
FC Newborn
|
|||||||||||||||||||
19. okt
16:00
Ørestad IF
Nordvest FC
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
NV FK Herman
Bk. Sommersol
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
Sydkysten BK
KodaSyd FC
|
|||||||||||||||||||
20. okt
14:00
Copenhagen Celtic
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Bk. Olympia 1921
Sydkysten BK
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Nordvest FC
Young Urbans FC
|
|||||||||||||||||||
26. okt
16:00
Ørestad IF
KodaSyd FC
|
|||||||||||||||||||
26. okt
16:00
FC Ryparken
FC Whop en Dei
|
|||||||||||||||||||
27. okt
12:00
FC Newborn
Copenhagen Celtic
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Bk. Sommersol
Nøddealliancen
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
Panteras C.F.
NV FK Herman
|
|||||||||||||||||||
01. nov
20:00
Young Urbans FC
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
02. nov
10:00
FC Whop en Dei
FC Newborn
|
|||||||||||||||||||
02. nov
14:00
Copenhagen Celtic
Bk. Sommersol
|
|||||||||||||||||||
02. nov
16:00
Nøddealliancen
Panteras C.F.
|
|||||||||||||||||||
03. nov
10:00
NV FK Herman
Nordvest FC
|
|||||||||||||||||||
03. nov
10:00
Sydkysten BK
FC Ryparken
|
|||||||||||||||||||
03. nov
12:00
KodaSyd FC
Bk. Olympia 1921
|