Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
18:00
Skødstrup SF
VRI
UDS
|
|||||||||||||||||||
05. apr
19:00
Kristrup B
6
AGF, Aarhus
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
Oversidder
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:10
ASA, Aarhus
6
Lystrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:00
Fuglebakken KFUM
1
Langaa IK
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:50
Alliancen IF
Fuglebakken KFUM
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
VRI
5
Kristrup B
4
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
AC Norddjurs
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
AGF, Aarhus
2
SIF Assentoft
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
SIF Assentoft
11
AC Norddjurs
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Langaa IK
3
ASA, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Skødstrup SF
1
Kristrup B
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
17:00
ASA, Aarhus
Alliancen IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr
Oversidder
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Lystrup IF
1
Langaa IK
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:30
SIF Assentoft
4
VRI
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Fuglebakken KFUM
7
AC Norddjurs
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Lystrup IF
0
Skødstrup SF
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Kristrup B
3
SIF Assentoft
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
AC Norddjurs
4
ASA, Aarhus
8
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
VRI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
Langaa IK
Skødstrup SF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
15:00
AGF, Aarhus
5
Fuglebakken KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Alliancen IF
4
Lystrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Skødstrup SF
0
SIF Assentoft
6
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Langaa IK
3
Alliancen IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
Oversidder
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Lystrup IF
AC Norddjurs
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Fuglebakken KFUM
VRI
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
ASA, Aarhus
4
AGF, Aarhus
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Alliancen IF
6
Skødstrup SF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Kristrup B
Fuglebakken KFUM
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
SIF Assentoft
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
VRI
5
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
AGF, Aarhus
4
Lystrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
VRI
3
Lystrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:15
AC Norddjurs
1
Langaa IK
6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
ASA, Aarhus
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Skødstrup SF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Fuglebakken KFUM
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:30
Alliancen IF
AC Norddjurs
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Langaa IK
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
SIF Assentoft
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Kristrup B
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
VRI
Langaa IK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
Oversidder
Fuglebakken KFUM
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
AGF, Aarhus
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Skødstrup SF
Fuglebakken KFUM
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Langaa IK
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Lystrup IF
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
AC Norddjurs
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
ASA, Aarhus
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
Alliancen IF
VRI
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Skødstrup SF
AGF, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
VRI
AC Norddjurs
|
|||||||||||||||||||
09. jun
Oversidder
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
SIF Assentoft
Langaa IK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Fuglebakken KFUM
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Kristrup B
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
SIF Assentoft
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:15
AC Norddjurs
Kristrup B
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Lystrup IF
Fuglebakken KFUM
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Langaa IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
ASA, Aarhus
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
AGF, Aarhus
VRI
|
|||||||||||||||||||
20. jun
19:00
AC Norddjurs
Skødstrup SF
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden