Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
11:45
Aalborg Freja
1
Nibe B/St. Restrup
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:30
Storvorde/Sejlflod B
7
Vejgaard B
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:30
Nørresundby FB
2
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Nibe B/St. Restrup
0
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:00
Vejgaard B
0
Aalborg Freja
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:00
AaB
1
Storvorde/Sejlflod B
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Nørresundby FB
0
Aalborg Freja
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Storvorde/Sejlflod B
5
Nibe B/St. Restrup
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Nørresundby FB
0
Vejgaard B
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Nibe B/St. Restrup
4
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
17:30
Aalborg Freja
2
Storvorde/Sejlflod B
5
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Vejgaard B
0
Nibe B/St. Restrup
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Storvorde/Sejlflod B
4
Nørresundby FB
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
AaB
2
Aalborg Freja
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Vejgaard B
4
Storvorde/Sejlflod B
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
AaB
3
Nørresundby FB
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Storvorde/Sejlflod B
AaB
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:00
Aalborg Freja
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Nørresundby FB
Nibe B/St. Restrup
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Nibe B/St. Restrup
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vejgaard B
AaB
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Aalborg Freja
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
AaB
Nibe B/St. Restrup
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Vejgaard B
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
Nibe B/St. Restrup
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
AaB
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Nørresundby FB
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:30
Nibe B/St. Restrup
Vejgaard B
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:30
Aalborg Freja
AaB
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden