Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
13:00
AB
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Næstved I.F.
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
AC Amager Academy
FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Hvidovre IF
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:15
Roskilde Boldklub
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
FB
AB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
AB
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
AC Amager Academy
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
FB
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Næstved I.F.
AB
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
AC Amager Academy
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Hvidovre IF
FB
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
AB
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Roskilde Boldklub
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
FB
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Hvidovre IF
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Roskilde Boldklub
AB
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
FB
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Næstved I.F.
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
AB
FB
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
AC Amager Academy
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Næstved I.F.
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Hvidovre IF
AB
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
Roskilde Boldklub
FB
|
|||||||||||||||||||
09. okt
18:30
AB
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Roskilde Boldklub
AC Amager Academy
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
FB
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
AC Amager Academy
AB
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Hvidovre IF
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Næstved I.F.
FB
|
Halvårsturnering
Dobbeltturnering pulje A/Enkeltturnering pulje B
Puljerne er niveauinddelt
Efter 1. turneringshalvdel ombrydes puljerne.
Nummer 1-2 fra Pulje B rykker op i Pulje A i 2. turneringshalvdel.
Nummer 1 fra DBU København og DBU Sjælland højeste LU rækker rykker til Pulje B i 2. turneringshalvdel.
DBU Sjælland er administrator på U14 Drenge Liga 2.