Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
Nyborg G & IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Stjernen/Thurø
2
B 67
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
17:30
SSV Højfyn
SUB Ullerslev
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
17:30
Ebberup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. apr
17:25
Nyborg G & IF
4
SSV Højfyn
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
17:15
B 67
4
Ebberup IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
SUB Ullerslev
4
Stjernen/Thurø
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Stjernen/Thurø
2
Nyborg G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Ebberup IF
1
SUB Ullerslev
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
SSV Højfyn
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Oversidder
B 67
|
|||||||||||||||||||
22. apr
17:30
SSV Højfyn
3
Stjernen/Thurø
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
Oversidder
B 67
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:25
Nyborg G & IF
7
Ebberup IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
SUB Ullerslev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr
17:30
B 67
2
SUB Ullerslev
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
Stjernen/Thurø
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
Oversidder
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Stjernen/Thurø
6
Ebberup IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Oversidder
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
SSV Højfyn
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Nyborg G & IF
1
B 67
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
B 67
5
SSV Højfyn
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
Ebberup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
SUB Ullerslev
1
SSV Højfyn
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Ebberup IF
1
SSV Højfyn
6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
SUB Ullerslev
3
Nyborg G & IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Oversidder
Stjernen/Thurø
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:30
B 67
Stjernen/Thurø
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj
Oversidder
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Oversidder
Ebberup IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
SSV Højfyn
3
Nyborg G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Stjernen/Thurø
SUB Ullerslev
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Ebberup IF
1
B 67
6
|
|||||||||||||||||||
29. maj
Oversidder
SSV Højfyn
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
SUB Ullerslev
9
Ebberup IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:25
Nyborg G & IF
4
Stjernen/Thurø
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:30
B 67
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Ebberup IF
1
Nyborg G & IF
5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
B 67
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Oversidder
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:25
Nyborg G & IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Stjernen/Thurø
2
SSV Højfyn
5
|
|||||||||||||||||||
09. jun
Oversidder
Stjernen/Thurø
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
SUB Ullerslev
2
B 67
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
SSV Højfyn
0
Ebberup IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Nyborg G & IF
1
SUB Ullerslev
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
B 67
2
Nyborg G & IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun
SUB Ullerslev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Oversidder
SSV Højfyn
|
|||||||||||||||||||
17. jun
17:30
Ebberup IF
Stjernen/Thurø
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:45
SSV Højfyn
1
B 67
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Stjernen/Thurø
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. jun
Oversidder
Ebberup IF
|
210324: Kauslunde udtrådt.