Lauritz Vest Borring SlothTel: 22516834 / Mobil: 22750002
Hundige BK (1)
Spillested
Hundige Boldfælled
Rød
Sort
Sort
Assistent
Besart KonjuvcaTel: / Mobil: 26116062
Cheftræner
Aland AsaadTel: 60526053 / Mobil: 60526053
Hundige BK (2)
Spillested
Hundige Boldfælled
Rød
Sort
Sort
Køge Nord FC
Spillested
Rishøj Stadion
Hvid
Blå
Blå
Træner
Jannie BrasenTel: 20315194 / Mobil:
Træner
Julie MailandTel: / Mobil: 20189356
Træner
Sanne NagelTel: / Mobil: 28575006
Suså IF
Spillested
Herlufmaglehallen
Gul
Blå
Gul
Træner
Katja HansenTel: / Mobil: 25147178
Træner
Lasse SivertsenTel: / Mobil: 42485916
Cheftræner
Kristian PredicTel: 30425135 / Mobil: 30425135
Vallensbæk IF
Spillested
Vallensbæk Idrætscenter
Gul
Sort
Sort
Holdleder
Dorte HansenTel: / Mobil: 26121289
Træner
Jakob JensenTel: / Mobil: 51140593
Træner
Morten LundsteenTel: / Mobil: 31494962
Assistenttræner
Lhianne AlbrechtsenTel: / Mobil: 41764615
Assistenttræner
Josephine LarsenTel: / Mobil:
Kampklar assistent
Søren Kyhl MalmbergTel: / Mobil: 29885699
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.