Andreas Richard MøllerTel: 40241614 / Mobil: 40241614
Assistenttræner
Martin LassenTel: / Mobil: 26149812
Årgangsansvarlig
Anne KraghtTel: 26304879 / Mobil: 26304879
BSF (2)
Spillested
Ballerup Idrætspark
Rød
Rød
Rød
Træner
Jesper LøntoftTel: / Mobil: 28767542
Træner
Valentin LupuTel: / Mobil: 24417438
Træner
Jens AagaardTel: / Mobil: 25561673
Træner
Rasmus D JensenTel: / Mobil: 24852221
Sportschef
Nicolai HermansenTel: / Mobil: 31195505
Assistenttræner
Andreas Richard MøllerTel: 40241614 / Mobil: 40241614
Assistenttræner
Martin LassenTel: / Mobil: 26149812
Årgangsansvarlig
Anne KraghtTel: 26304879 / Mobil: 26304879
FC Holte
Spillested
Rudegård Stadion
Blå
Blå
Holdleder
Jessica Aaes-JørgensenTel: / Mobil: 30796690
Træner
Emil Bonne KøhlerTel: / Mobil: 51546040
Assistent
Carl Legart BerthelsenTel: 50554011 / Mobil: 50554011
Assistent
Andreas Birch RasmussenTel: / Mobil: 29907288
Assistenttræner
Daniel OlesenTel: / Mobil: 51299644
Herstedøster IC
Spillested
Herstedøster Stadion
Blå
Blå
Blå
Holdleder
Karina EgholmTel: / Mobil: 40200050
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.