Simon Tiegen RosentoftTel: 99555689 / Mobil: 99555689
Træner
Christian PapeTel: / Mobil: 61944540
Træner
Nicklas KrygerTel: 40860782 / Mobil: 40860782
Assistenttræner
Jesper FabriciusTel: / Mobil: 29844852
Assistenttræner
Thomas BekkerTel: / Mobil: 30776623
Assistenttræner
Allan Gade HjorthTel: / Mobil: 31335359
Assistenttræner
Troels DanielsenTel: / Mobil: 61779990
Assistenttræner
Ditte NielsenTel: / Mobil: 29280025
Assistenttræner
Chano Sandager LauritsenTel: / Mobil: 41450803
Assistenttræner
Lasse GammelholmTel: / Mobil: 27771833
Rosenhøj BK
Spillested
Sønderkærskolen
Grøn
Grøn
Grøn
Træner
Paw FrandsenTel: / Mobil: 29429262
Roskilde Boldklub
Spillested
Roskilde Idrætspark
Hvid
Blå
Blå
Holdleder
Andreas CoulthardTel: / Mobil: 50530604
Træner
Khaled SherzaiTel: / Mobil: 20973957
Træner
Peter HyllehøjTel: / Mobil: 21904890
Træner
Mikkel Mørk PetersenTel: / Mobil: 31511079
Træner
Rasmus Soja HansenTel: 60261853 / Mobil: 60261853
Træner
Rene Schmacher NordbjergTel: / Mobil: 44125354
Træner
Ramazan AydinTel: / Mobil: 31100307
Træner
Thomas Standrup BehrndtzTel: / Mobil: 25341585
Træner
Rolf BurchardiTel: 26300820 / Mobil:
Træner
Jørgen NielsenTel: / Mobil: 61280682
Assistent
Mohannad AdwanTel: / Mobil: 42775204
Assistent
Jonathan HyltoftTel: / Mobil: 53991016
Assistent
Oskar Munch-JensenTel: 30792184 / Mobil: 49111242
Sportschef
Andreas Moe RasmussenTel: 22115767 / Mobil: 22115767
Cheftræner
Nicolas ChristensenTel: / Mobil: 26160848
Taastrup FC
Spillested
NyBolig Park
Lime
Sort
Sort
Teamleder
Louise WahlersTel: / Mobil: 5335 3935
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.