Sebastian Joakim Martin TheilTel: / Mobil: 22531241
Træner
Martin Steen PeterssonTel: / Mobil: 21833440
Træner
Linda Skov AndreasenTel: / Mobil: 60204083
Træner
David DamkjærTel: / Mobil: 30110540
Kampklar assistent
Morten WindTel: / Mobil: 26252590
Teamleder
Thomas Troels JensenTel: / Mobil: 26471722
Teamleder
Matti Møller ZachariassenTel: / Mobil: 31182550
Brøndbyernes IF
Spillested
Brøndby Stadion
Gul
Blå
Blå
Holdleder
Saja IbrahimTel: / Mobil: 52501249
Holdleder
Jonas MikkelsenTel: / Mobil: 24616701
Træner
Palle René JørgensenTel: / Mobil: 60848464
Træner
David HansenTel: / Mobil: 61336671
Træner
Tuncer Denis ØzbekTel: / Mobil: 53630032
Træner
Britt Betina JørgensenTel: / Mobil: 28746606
Træner
David DolwardTel: / Mobil: 40351095
Træner
Martin ChristensenTel: / Mobil: 52404738
Træner
Michelle LjungstrømTel: / Mobil: 29890077
Træner
Rodrigo Parada ViscarraTel: / Mobil: 50950336
Træner
Muhamet KocTel: / Mobil: 53537671
Assistenttræner
Tobias OlsenTel: / Mobil: 91561776
Målmandstræner
Kasper Dolward HallTel: / Mobil: 52401614
Teamleder
Lars FlandingTel: / Mobil: 40863203
Herlev IF
Spillested
Herlev IF Stadion (Kunst)
Hvid
Blå
Rød
Holdleder
Susanne Ravnsholt NielsenTel: / Mobil: 20553269
Træner
Rasmus A. JensenTel: / Mobil: 51802999
Træner
Morten BrockmeyerTel: / Mobil: 24809890
KFUM BK, Roskilde
Spillested
Lillevang Idrætscenter
Hvid/Blå
Blå
Blå
Holdleder
Peter MøllerTel: / Mobil: 31706010
Træner
Thomas KirkegaardTel: / Mobil: 31465100
Assistenttræner
Mikael ThomsenTel: / Mobil: 27129356
Assistenttræner
Johann Sebastian JohannssonTel: / Mobil: 22481372
Assistenttræner
Christian Trolle AndersenTel: / Mobil: 40245510
Assistenttræner
Martin RosenkrandsTel: / Mobil: 30246063
Kampklar assistent
Rikke StrøyerTel: / Mobil: 29851738
Cheftræner
Thomas JørgensenTel: 30880041 / Mobil: 30880041
Rosenhøj BK
Spillested
Sønderkærskolen
Grøn
Grøn
Grøn
Holdleder
Michelle MoseTel: / Mobil: 22402820
Træner
Morten StangeTel: / Mobil: 28184489
Taastrup FC
Spillested
NyBolig Park
Lime
Sort
Sort
Holdleder
Mette David EgvangTel: / Mobil: 2298 0232
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.