Carl Legart BerthelsenTel: 50554011 / Mobil: 50554011
Assistent
Andreas Birch RasmussenTel: / Mobil: 29907288
Assistent
Henrik Wendel NielsenTel: / Mobil: 26123200
Assistenttræner
Matthias Sander HesselbergTel: / Mobil: 22552001
FC Rudersdal
Spillested
Rundforbi Stadion
Bordeaux
Sort
Sort
Træner
Theis Breum-HarildTel: / Mobil: 23262889
Træner
Daniel KawaTel: / Mobil: 42366776
Træner
Thomas TrampedachTel: / Mobil: 31130632
Lyngby Boldklub 1921
Spillested
Lyngby Stadion
Blå
Hvid
Blå
Træner
Karsten Stiig AlnorTel: / Mobil: 27300174
Taarbæk IF
Spillested
Springforbi fodboldbaner
Hvid
Sort
Sort
Virum-Sorgenfri BK
Spillested
Virum Stadion
Hvid
Grøn
Hvid
Holdleder
Susan HøjgaardTel: / Mobil: 51924211
Holdleder
Signe VillumsenTel: / Mobil: 30123264
Holdleder
Mette JespersenTel: 41919081 / Mobil: 41919081
Træner
Bo Nylandsted LarsenTel: / Mobil: 2499 9826
Træner
Radi ZojicicTel: / Mobil: 4248 4252
Assistent
Asger Koch AndersenTel: / Mobil: 61334618
Assistent
Sigurd RisomTel: / Mobil: 53551130
Assistent
Martin RefflingTel: / Mobil: 20322760
Assistenttræner
Bertram Holm SimonsenTel: / Mobil: 26210603
Kampklar assistent
Mads EnghoffTel: / Mobil: 40166907
Teamleder
Nicolaj NamysloTel: / Mobil: 27636504
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.