Allerød Fodbold Klub
Spillested
Allerød Idrætspark
Trøje
Blå
Shorts
Hvid
Strømper
Træner
Anders Sylvest Hansen
Tel: / Mobil: 20153050
Træner
Joachim Christensen
Tel: / Mobil: 28448620
Træner
Jens Frederik Larsen
Tel: / Mobil: 23221520
Træner
Rasmus Munch Hansen
Tel: / Mobil: 27123729
Træner
Mikkel Fabricius Øvlisen
Tel: / Mobil: 28121817
Træner
Frank Sørensen Creutzfeldt
Tel: / Mobil: 30312935
Træner
Daniel Nielsen
Tel: / Mobil: 41782535
Blovstrød IF
Spillested
Blovstrød idrætsanlæg
Trøje
Gul
Shorts
Grøn
Strømper
Grøn
Træner
Karina Bach
Tel: / Mobil: 28590275
Træner
Michelle Powell
Tel: 27268632 / Mobil: 27268632
Træner
Mathias Muff
Tel: / Mobil: 60340935
Træner
Mark Askegren Anderson
Tel: / Mobil: 29699904
Træner
Patrick Offendal
Tel: / Mobil: 26144520
Træner
Leopold Jahl
Tel: 53539907 / Mobil: 53539907
Farum BK
Spillested
Stavnsholt
Trøje
Gul/Rød
Shorts
Blå
Strømper
Blå
Træner
Nikolaj Aalund Brandt
Tel: / Mobil: 4074465
Træner
Nicolai Høeg
Tel: 27852757 / Mobil: 21592854
Træner
Morten Erik Høgsberg-Hansen
Tel: / Mobil: 28294446
Træner
Jan Vestfall Høj
Tel: 23723282 / Mobil: 23723282
Hillerød Fodbold (1)
Spillested
Hillerød Stadion
Trøje
Orange
Shorts
Sort
Strømper
Sort
Træner
Christoffer Skjøtt
Tel: / Mobil: 53819229
Træner
Jeppe Curth
Tel: / Mobil: 22620280
Træner
Emil Poulsen
Tel: / Mobil: 51236192
Træner
Martin Christensen
Tel: / Mobil: 23259929
Træner
Jens Østerlind
Tel: / Mobil: 20741473
Assistent
Sarah Schmidt
Tel: / Mobil: 29364929
Assistent
Camilla Runesten
Tel: / Mobil: 24914194
Assistenttræner
Lucas Møller Schultz
Tel: / Mobil: 21630367
Kampklar assistent
Andreas Skov Wiborg
Tel: / Mobil: 60 84 56 19
Kampklar assistent
Christian Gamst-Halle
Tel: 23812577 / Mobil: 23812577
Hillerød Fodbold (2)
Spillested
Hillerød Stadion
Trøje
Orange
Shorts
Sort
Strømper
Sort
Træner
Christoffer Skjøtt
Tel: / Mobil: 53819229
Træner
Jeppe Curth
Tel: / Mobil: 22620280
Træner
Emil Poulsen
Tel: / Mobil: 51236192
Træner
Martin Christensen
Tel: / Mobil: 23259929
Træner
Jens Østerlind
Tel: / Mobil: 20741473
Assistent
Sarah Schmidt
Tel: / Mobil: 29364929
Assistent
Camilla Runesten
Tel: / Mobil: 24914194
Assistenttræner
Lucas Møller Schultz
Tel: / Mobil: 21630367
Kampklar assistent
Andreas Skov Wiborg
Tel: / Mobil: 60 84 56 19
Kampklar assistent
Christian Gamst-Halle
Tel: 23812577 / Mobil: 23812577
Slangerup & Omegn IF
Spillested
Slangerup Stadion
Trøje
Blå
Shorts
Blå
Strømper
Træner
Nicolaj Oxvang
Tel: / Mobil: 24256545
Træner
Adam Ibrahimovic Mårtensson
Tel: / Mobil: 25417536
Assistenttræner
Jakob Lund Christensen
Tel: 31207113 / Mobil: 31207113
Assistenttræner
Ulrik Jönsson
Tel: / Mobil: 20 24 38 94
Assistenttræner
Michael Skoubølling
Tel: / Mobil: 22319151
Ølstykke FC
Spillested
Ølstykke Stadion
Trøje
Gul
Shorts
Blå
Strømper
Gul
Træner
Mark Vinther Mundberg
Tel: / Mobil: 30 27 92 95
Træner
Ronni Donnerstag Møllbach
Tel: / Mobil: 26 73 84 32
Træner
Mark Køhler Gundorph
Tel: / Mobil: 22872287
Træner
Morten Krogh Larsen
Tel: / Mobil: 53 54 33 44
Træner
Nawid Ahmad Akhizada
Tel: / Mobil: 60 17 91 97
Træner
Tommy Reele
Tel: / Mobil: 22936520
Træner
Mek Hansen
Tel: 28129978 / Mobil: 28129978
Assistent
Louise Marott Bergh
Tel: / Mobil: 21782345
Assistent
Søren Wriedt
Tel: / Mobil: 28 26 22 51
Årgangsansvarlig
Andreas Strøyer
Tel: / Mobil: 30 68 10 47
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.