Patrick FrederichsenTel: 91566521 / Mobil: 91566521
Sportschef
Andrias DavidsenTel: / Mobil: 23373722
Cheftræner
Niklas EvensenTel: / Mobil: 23251647
Karlslunde IF (2)
Spillested
Karlslunde Stadion
Lysblå/Hvid
Lyseblå
Lyseblå
Holdleder
Thomas BorreTel: / Mobil: 24650650
Træner
Rasmus Engelbrecht MørchTel: / Mobil: 30807030
Træner
Michael Degn JensenTel: / Mobil: 20835030
Træner
Mads EngellTel: / Mobil: 26148150
Træner
Ronnie LykkeTel: / Mobil: 40125010
Træner
Jesper RasmussenTel: / Mobil: 28498186
Assistent
Mads SimonsenTel: / Mobil: 29999300
Solrød FC (3)
Spillested
Solrød Idrætscenter
Rød
Rød
Rød
Holdleder
Christian Tingberg LarsenTel: / Mobil: 26711426
Træner
Andreas SørensenTel: / Mobil: 27384771
Træner
Kristian AndreasenTel: / Mobil: 31201844
Træner
David Nordfjord DirchsenTel: / Mobil: 24417599
Træner
Simon PetersenTel: / Mobil: 21737974
Træner
Daniel Møller KrogTel: / Mobil: 29414635
Træner
Patrick Brandt TranbergTel: / Mobil: 31335222
Træner
Deniz CartilliTel: / Mobil: 28894789
Træner
Daniel LundTel: / Mobil: 53399777
Træner
Therkel Løvenskjold NielsenTel: / Mobil: 31172142
Træner
Ricki Brøddegaard PetersenTel: / Mobil: 52398188
Træner
Steffen Skaastrup BuurTel: / Mobil: 22735994
Træner
Patrick EriksenTel: 25599220 / Mobil: 25599220
Teamleder
Morten Bylov JeppesenTel: / Mobil: 20435596
Teamleder
Mikkel Meyer-AndersenTel: / Mobil: 42704287
Solrød FC (4)
Spillested
Solrød Idrætscenter
Rød
Rød
Rød
Holdleder
Christian Tingberg LarsenTel: / Mobil: 26711426
Træner
Andreas SørensenTel: / Mobil: 27384771
Træner
Kristian AndreasenTel: / Mobil: 31201844
Træner
David Nordfjord DirchsenTel: / Mobil: 24417599
Træner
Simon PetersenTel: / Mobil: 21737974
Træner
Daniel Møller KrogTel: / Mobil: 29414635
Træner
Patrick Brandt TranbergTel: / Mobil: 31335222
Træner
Deniz CartilliTel: / Mobil: 28894789
Træner
Daniel LundTel: / Mobil: 53399777
Træner
Therkel Løvenskjold NielsenTel: / Mobil: 31172142
Træner
Ricki Brøddegaard PetersenTel: / Mobil: 52398188
Træner
Steffen Skaastrup BuurTel: / Mobil: 22735994
Træner
Patrick EriksenTel: 25599220 / Mobil: 25599220
Teamleder
Morten Bylov JeppesenTel: / Mobil: 20435596
Teamleder
Mikkel Meyer-AndersenTel: / Mobil: 42704287
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse.
Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Husk tilmeldingsfristen den 13/5 til medaljestævnerne i 3:3 og 5:5, der spilles 15.-16. juni.
Bemærk at der spilles på to 3:3-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse.
Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk