Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
11:00
TSV
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Nørresundby FB
Vegger IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
17:30
Aalborg Freja
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
17:30
Gug B
RKG/LKB
|
|||||||||||||||||||
22. apr
17:00
RKG/LKB
TSV
|
|||||||||||||||||||
23. apr
17:00
Skørping IF Frem
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Hadsund B
Gug B
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:30
TSV
Vegger IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:00
Nørresundby FB
RKG/LKB
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Gug B
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:00
Aalborg Freja
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
TSV
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
RKG/LKB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
Vegger IF
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Hadsund B
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Skørping IF Frem
RKG/LKB
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aalborg Freja
Gug B
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Hadsund B
Vegger IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
TSV
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Gug B
TSV
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vegger IF
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:30
RKG/LKB
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Gug B
Vegger IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Nørresundby FB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Skørping IF Frem
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Vegger IF
RKG/LKB
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Nørresundby FB
Gug B
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:00
Aalborg Freja
TSV
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
RKG/LKB
Gug B
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
TSV
RKG/LKB
|
|||||||||||||||||||
18. jun
17:30
Nørresundby FB
Skørping IF Frem
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:00
Hadsund B
TSV
|
|||||||||||||||||||
24. jun
17:30
Vegger IF
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
24. jun
18:00
Skørping IF Frem
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
24. jun
18:00
Gug B
Hadsund B
|
|||||||||||||||||||
26. jun
17:30
Aalborg Freja
Vegger IF
|