Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
10:00
Oversidder
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:00
Benløse IF
Rønnede IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:00
Boeslunde BK
Sorø Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
17:45
Kværkeby IF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Oversidder
Sorø Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Suså IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:30
Rønnede IF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Sorø Freja (2)
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
26. apr
17:30
Sorø Freja (1)
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Oversidder
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Boeslunde BK
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Sorø Freja (2)
Sorø Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
02. maj
17:30
Kværkeby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Oversidder
Rønnede IF
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Suså IF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:45
Rønnede IF
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
B. 73, Slagelse
Sorø Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Sorø Freja (1)
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
Suså IF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Boeslunde BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Sorø Freja (2)
Rønnede IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:00
Sorø Freja (1)
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Oversidder
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:45
Rønnede IF
Sorø Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Benløse IF
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kværkeby IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Sorø Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Boeslunde BK
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Sorø Freja (2)
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:30
Sorø Freja (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Suså IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
B. 73, Slagelse
Rønnede IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Benløse IF
Sorø Freja (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Suså IF
Rønnede IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Kværkeby IF
Sorø Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Oversidder
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:45
Rønnede IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Boeslunde BK
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Benløse IF
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
17:30
Sorø Freja (1)
Kværkeby IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Sorø Freja (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. jun
16:45
B. 73, Slagelse
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Suså IF
|